Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ez most azt jelenti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most azt jelenti, hogy lefeküdne velem egy 19éves lánnyal vagy sem? (A férfi 45)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyszer már csak úgy lesmárolt. Azóta viszont nem találkoztunk. Most szombaton rám írt, hogy nem megyek-e el vele bulizni. Viszont akkor éppen nem voltam otthon. Aztán írtam másnap neki és konkrétan felajánlkoztam és amikor megkérdeztem, hogy jó akkor mikor, azt mondta, hogy legyek türelmes. Azóta nem írt semmit és én sem neki..
2018. júl. 19. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Párhuzamosan több csajt is kúrogat a csávó.. :D majd ha a többiek nem érnek rá, akkor keresni fog, úgyhogy tényleg várj türelemmel.
2018. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták elöttem is!

Igen, veled is! De légy türelemmel amíg sorra kerülsz!

2018. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak az agyad húzza.
2018. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2018. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Mit vársz tőle? Nem erzed magad picit értékesebbnek egy falat húsnál, hogy csak úgy bárkinek odadobod magad minden további nélkül?


Kár...

2018. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a nap jó volt neki bulizni a többi nem. Amint megint jó lesz majd keres.
2018. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Mi az, hogy „csak úgy”, mi az, hogy „bárkinek”, mi az, hogy „odadobod”, mi az, hogy „minden további nélkül”?


Nem értem ezeket a hozzászólásokat. Ha valaki krni akar egy bizonyos pasival, mert kívánja, az azt jelenti, hogy

1. neki nincs rá semmi valós indoka, neki az nem lesz jó,

2. a pasi egyenlő bárki, magyarán a csajnak aztán tök mindegy, tehát a szomszéddal is ugyanúgy krna meg a dohányboltossal meg a padon a csövessel,

3. ez méltóságon aluli dolog, lényegében szexuális tárgyként felkínálja a testét?


Micsoda lenézése ez valakinek? Egy 19 éves lánynak, aki szexelni akar egy 45 éves pasassal, nem lehetnek önálló érzelmei, gondolatai, vonzalmai, vágyai?

2018. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Én is úgy vélem, hogy párhozamosan vagytok, és benne vagy a napirendben, de még nem jött el az időd :D


Én is csináltam így. Jó stratégia :D

2018. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Kedves hetes. Miből vetted, hogy lenézem a kérdezőt? Egyáltalán nem sértegettem. Arra próbáltam buzdítani, hogy vegye kicsit komolyabban magát, vegye már észre, hogy értékes. Megkérdeztem, mit vár ettől a dologtól. Milyen érzéseket, milyen következményeket (kapcsolatot? Vagy csak egy szép estét?)


A következő kérdésemen szintén nincs mit ragozni. "Felajánlkoztam neki". Egy embernek, aki épphogycsak ismerős. "Odaadom a testem (nem az autóm, a saját testem, ba zk i) egy embernek, akit nem is ismerek. Lehet, hogy én vagyok konzervatív, de mi ez, ha nem könnyűvérűség? Elszomorít, ha látom, hogy mennyi értékes fiatal degradálja le a szexet. A legmeghittebb formáját a szeretetnyilvánításnak. Nem mondom, hogy várjatok a szexel házasságig. De ha már lefekszem valakivel, akkor azt az illetőt ismerjem, és szeressem. Én kb így látom.


Ilyen módon viszont mi ez, ha nem könnyűvérűség?


Nem mondtam le, annyit mondtam, hogy kár. Mert ilyen érzéseket keltett bennem, úgy gondolom, jogosan.


Ésakkor még én vagyok a rossz, mert "leszóltam", meg "sértegettem". Pedig csak leírtam a véleményem, ami kissé konzervatívabb. Vagy nekem nem lehet olyan?


Már várom, mikor érünk abba a korba, hogy megpróbál valaki lefegyverezni egy terroristát, a birka nép meg lefogja, hogy hagyjad, neki joga van ahhoz, hogy azt tegyen, amit akar, és mit képszel az illető magáról, hogy beavatkozik az ő dolgába.


-abortusszal kapcsolatos kérdések: ha valaki erkölcsösebb (az életet védi), és leírja a véleményét, nem egyszer törlik. A "16cm a farkam, jó az?" Stílusú kérdések éppen annyira idegesítőek, mégis maradhatnak.


"Tarthatok szeretőt?" stílusú kérdések:

-ha a párod nem adja meg, amire vágysz, jogod van hozzá. Nyugodtan, tedd azt, amit helyesnek érzel. - Az ilyen stílusú válasz, ami a rosszra buzdít, csak nézöpontot kéne váltani, teljesen okés, 100%-os értékelés, mert a válaszoló szabadságot kínál a kérdezőnek.


-ne menj bele szeretői kapcsolatba, gerinctelen dolog -26%-os értékelés, mert hogy meri már a válaszoló megmondani, hogy mit csináljon a kérdező? Mi jogon nevezte gerinctelennek? Rossz, mivel a véleménye korlátoz.


Emberek, mi van veletek? Miért nem tudunk egy olyan közösséget alkotni, ahol a jóra buzdítunk pl egy 19 éves lányt, és nem arra, hogy legyen egy 45 éves "férfi" ürítésre szolgáló eszköze?


Ezaz, emberiség, csak így tovább :) emberségből és egymás szeretetéből/megvédéséböl egyes -_-


Nyomjátok azt a piros kezet, különösebben nem zavar ;)

2018. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves utolsó válaszoló. Teljesen egyet értek veled. De csak most miután már meg történt. Igaz, hogy nem ő az első pasi, akivel csak úgy lefekszek, de ő volt az egyetlen aki észre vette rajtam, hogy igazából csak bizonyítani akarok saját magamnak, hogy minél több pasit az ágyba tudok vinni... és olyan szinten észrevette, hogy haza akart küldeni.. Eddig viszont bele se gondoltam, hogy miért kell nekem az, hogy ha valakit meglátok és bejön, annak oda dobom magam és addig küzdök érte, amíg meg nem kapom. De persze a saját bőrén tanul az ember. Ezt nem tudod senkinek sem megmagyarázni...
2018. júl. 22. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!