Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell tennem? Élhetek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem? Élhetek még valaha nemi életet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Évek óta nem voltam kapcsolatban így ebből kifolyólag nem is élek nemi életet. Sajnos exem nem nagyon tudta a vágyaimat teljesíteni plusz nem vagyok valami tapasztalt. * szégyen nem szégyen ez van* nem egy fiúval volt alakulóban a kapcsolat csak az a probléma velem hogy ha oda kerülne a sor hogy szeretkezünk én elkezdek félni és nem lesz meg a dolog. Nem is emlékszem már magára az érzésre hogy milyen valakivel közösülni. Tanácsra pedig azért lenne szükségem mert nem érzem már így jól magam illetve szégyenlem magam emiatt a férfiak előtt. Mit kellene magammal csinálnom? Hogy vehetném rá magam? Mit utálnak és mit szeretnek a férfiak?

2018. júl. 19. 03:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy. 20 évesen nem szabad feladni.Van aki a te korodban még szűz.
2018. júl. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz, az nem különleges, hanem tipikus. Talán egy kicsivel erősebb benned a gátlás, mint másokban, de a félelem az első alkalomtól mindenkinél jelen van!

Ne a szeretkezést akard, hanem a kapcsolatot, az legyen szenvedélyes, mert a szerelem legyőzi a gátlásokat, minden olyan természetes lesz. Valójában még nem volt olyan kapcsolatod, amelyben eléggé fel tudtál volna oldódni, de ez nem baj, bőven van időd. Ne keresd a férfiak ízlését, és azt, hogy mit szeretnek a férfiak. Ilyen nincs, a férfiak éppúgy emberek, mint te. Sokfélék. Te csak maradj nyitott, és bizonyosan meg fogod találni azt, akivel megérzed, hogy ki kell teljesítened a kapcsolatotokat a szeretkezéssel is. Így megy ez, nem akarattal, nem időre.

2018. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy vehetném rá magam?" - ha valakivel le akarsz feküdni, akkor nem is rávenned magad. A kulcs szerintem az, hogy olyan férfit találj, akivel előbb érzelmileg egymásra hangolódtok és ebből jönni fog a szexuális vágy is.


Másrészt az, hogy az exed nem tudott kielégíteni nem a te hibád, pláne nem azoké, akikkel ismerkedsz. Csak ezért eltolni mások közeledését elég furcsa és éretlen viselkedésnek tűnik.

2018. júl. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem világos, hogy mi a probléma. A dolog érzelmi vagy fizikai része ? Önmagában a nemi vágy nemiszervi kielégítése élő partner nélkül is megvalósítható. Másik végéről megfogva a dolgot, bensőséges érzelmi kapcsolat esetén nincsen "szégyenkezés".
2018. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy szexuálpichológust

Mert annak oka van hogy félsz

Nem történt semmi rossz exeddel?


24N

2018. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt veszve semmi, ahogy egy kicsit érettebb leszel gondolkodásban, hidd el hogy az érzéseid is változni fognak, aztán majd ha szerelmes leszel valakibe és megbízol benne, akkor előbb vagy utóbb el fogod tudni engedni ezt a félelmet.
2018. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem neked megfelelő pasid bem volt még,keress egy olyan párt aki el tudja veled feledtetni a félelemre irányuló gondolataid.
2018. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked pettingelned kellene egy sráccal, rendesen. Tudod szex tényleges behatolás nélkül, orgazmusig. Érintés, simogatás, száj, nyalás, szop..ás. Az segítene.
2018. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos volt egy kellemetlensegben részem és igazából amiatt van bennem félelem. A számomra ideális embert elveszítettem emiatt is sajnos 3 éve se veled se nélküled “kapcsolat” van köztünk csak vele tudnám elképzelni de sajnos minden kozossegi oldalon megszakította velem a kapcsolatot. (Üzenetet hiába irtok hogy ismerkedjünk vagy segítenétek rajtam nem fogok reagálni)
2018. júl. 19. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Lépj tovább.

Szerezz egy pasit aki bejön és pettingeljetek. Nyaljon ki rendesen, de úgy hogy kérd mi a jó. Igen cserébe te is lepippantod, s még a végén kiderül, hogy vele jársz jobban, nem az álomlovagoddal.

2018. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!