Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi oka van annak hogy 42 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka van annak hogy 42 éves férfinak a 14-17 éves korosztály a zsánerei?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 23:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Én a lany vagyok....és szeretem...nem ő tette ki a kèrdèst..sajna a büszkeségem már rég a béka feneke alatt van....tényleg úgy néz ki mint egy 28 éves.....csak az a baj hogy mellette én nagyon rossz csajnak érzem magam..és ez meg is látszik rajtam...annyira a mániája a fiatalok....csak azokat tudja értékelni.....az exe nálam nagyobb darab ....ő most 22-24 éves....mondta is hogy 25 év alatt nem volt barátnője

..szerintem emiatt sem akar engem....volt olyan exe mikor ő 38 volt a csaj 18.

... És kisebbrendűségi komplexusom van mellette és nagyon rossz látni nap mint nap a tini lányokat és azt hogy mellettem is bámulja őket ezerrel....de nem tudom otthagyni mert állandóan rá gondolok.....csak ő érdekel semmi ,senki más nem érdekel más pasi..akaratomon kívűl....nem érdekelnek se társaságra se szexre semmi...nem indítanak még csak ő és állandó fèlelemben élek ....és rondának ,öregnek èrzem magam....a bőröm mellett is bajom van miatta mert csunyakat mondott rám...annó...tudom most szidhattok milyen szánalmas vagyok...amúgy már ezt is megkaptam tőle.meg azt is hogy pasizzak ami nagyon rosszul esett tőle..meg az hogy nem tart jó csajnak..pedig korongot kèpest azthittem jobb vagyok mint aminek ő tarr

2018. júl. 19. 22:48
 22/27 A kérdező kommentje:
Koromhoz kèpest...bocsi a telefonom fèlreir...
2018. júl. 19. 22:50
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy ember, de álmodnia szabad a nyomornak...
2018. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én a làny vagyok...
2018. júl. 22. 16:05
 25/27 anonim válasza:

Hat ez szomorú:(

Nagyon sajnallak nagyon..

Ő egy undorító ember!

Nem érdemel meg téged

2018. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ő, izé... A korral türelmetlenebb lett az illető? :)
2018. júl. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2018. júl. 25. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!