Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék gésagolyót venni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék gésagolyót venni, de nem merek bemenni a szexshopba😅, házhoz rendelni szintén nem akarom, mert nem szeretném hogy a párom tudjon róla. Mit tegyek? 😅

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pick-pack pont.
2018. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj be nyugodtan a szexshopba, nem fognak téged ezért lenézni.

Miértnem szeretnéd h tudjon róla a párod?

2018. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ugy érzem hogy kicsit tág vagyok, es nem szeretném hogy tudja hogy mit használok, csak azt vegye észre hogy jobb a szex. Meg szeretném lepni vagy hogy is mondjam😅
2018. júl. 18. 08:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig menj csak be.

Én is bementem már párszor, elsőre vibrátort venni a mára már ex) barátnőmnek.

Olyan, mintha egy kiló krumplit vennél... na jó, speciális funkciós krumplit :D.

2018. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb uy fognak rád nézni a szexshopban mint az tescoban az eladók ha bemégy .... sehogy. Senki nem fog méregetni. Én is paráztam az első alkalommal de aztán láttam hogy ez hétköznapi
2018. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Pic-pack pontról nem hallottál??
2018. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előttem szólók már mondták a lényeget: pick-pack pont

és a tescos hasonlat is nagyon találó! :)


DE a hüvely izmok edzéséhez nem feltétlenül szükséges gésa golyó anélkül is todod naponta többször csinálni a hüvelyizmok edsését! Ha nem akarod a barátod orrára kötni és nem "találod" a megfelelő izmokat akkor az elején saját ujja(i)ddal is kitapintva megérezheted hogy tudod mozgatni a megfelelő területet, aztán ha megvan a technika akkor már bárhol csinálhatod úgysem látja senki! :)

Sikeres edzést!


(u.i. az exemnek elég erős hüvely izmai voltak szex közben is elég jókat tudott szorítani, férfiként fantasztikus élmény volt, és azt mondta ez neki is jó érzés hogy akkoor "szorosabban tartja")

2018. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj drága, nyugodtan rendeld pik-pack pontra de ha bemész az üzletbe ugyanúgy leveszed a pocról mint például egy egyszerű óvszert vagy bármit és kifizeted a kasszánál és kész.

Egyébként pedig nem gáz a barátod előtt, ezzel is el lehet játszani ketten is.

Használata pedig hogy erősítsd magad, mivel két darab golyó van például egy szilikonos gesa-n ezért az egyik a punciba a másikat lehet popsiba tenni hogy megfeszüljön és szorítgatod például.

2018. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!