Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit árul el egy férfiról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit árul el egy férfiról, ha a partnere kielégítésére különös figyelmet fordít?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy a partnere kielégítésére különös figyelmet fordít
2018. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk azt, hogy normális? Ezt most úgy kérdezed, mintha ez olyan különleges dolog lenne, mikor alap kellene, hogy legyen. (Tudom sajnos, hogy közel sem az.)
2018. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Átlagost magasan felülmúló szintű figyelemre gondoltam :) Csak mert én még ilyet az életben nem láttam, csak max ilyen erőltetett kölcsönösséget.
2018. júl. 15. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Beszélgess a barátnőmmel. Én éppen ilyen vagyok, ő elmondhatja neked. Soha nem hagytam még kielégítetlenül, de hozzá neki legalább 4-5 orgazmusa van, amíg nekem egy.

Az egómat nagyon jól karbantartja a tudat, hogy boldoggá tudom tenni.

A másik hatás, hogy a barátnőmet ostorral se tudnám elkergetni, mindent megbocsájt, szerintem fát vághatnék a hátán. Még sose próbáltam ki, de szerintem azt is simán megbocsájtaná, ha megcsalnám. Bár az biztos, hogy 3 párnát telesírna...

2018. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Hogy nem önző, és a partnerét tiszteli, szereti.
2018. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy marhára ráér…
2018. júl. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy fel tudja fogni, hogy a szex társasjáték, nem csak róla szól.

(Sokan erre nem képesek.)

2018. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!