Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, milyen volt a legfuráb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen volt a legfurább pénisz, amivel eddig találákoztatok?

Figyelt kérdés
Túl vékony, túl vastag, nagyon kicsi, nagyon nagy, nagyon görbe, nagyon kemény, fura színű, extrém vérbő, tetovált, piercinges, fura szagú - pézsmaillatú, furcsa vagy éppenséggel jóízű, túl szőrös, túl csupasz, körülmetélt vagy éppen ellenkezőleg nagy kámzsájú, gazdagon erezett, rücskös, faggyú mirigyes vagy babapopsi simaságú, stb. Nektek mi volt a legemlékezetesebb? Hiszen tudjuk: ahány ember annyi pénisz, illetve madarat tolláról, férfiembert farkáról.

2017. jún. 5. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

" pézsmaillatú "

Nem tudom,te hogy vagy vele kérdező,de én szarvasokkal nem szoktam csinálniXD

2017. jún. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó, akkor szexszagú
2017. jún. 5. 02:24
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
kicsit görbe volt, meg volt rajta egy szem is és kiállt belőle néhány csáp
2017. jún. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Pinaszagú
2017. jún. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Rozsomák szagúval még nem taliztál? 😀
2017. jún. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Exemnek ilyen kicsit felfele görbe és néha akasztottam rá egy szatyrot. :D kicsit beséttődött azon...
2017. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gondolom egy üres műanyag szatyrot :)
2017. jún. 5. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az enyém se lenne valami hétköznapi látvány. Méretre átlagos, vérpénisz, de ha merev, akkor akár betonkemény is. A probléma (probléma lenne?) nem is ez, hanem az, hogy lefelé görbülő. Na nem 90 fokban, hogy műteni kelljen, de elég látványosan. Amikor viszont nagyon feláll, egy bizonyos szögből nézve olyan, mint mikor a kobra feláll, és támadásra kész. :'D Vicc nélkül. Nem tudom a legtöbb csaj ezt hogy tudná élvezni. Emellett elég erezett is bizonyos fényviszonyok mellett.
2017. jún. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Bekapod a fütyimet Ildikó?
2017. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Láttam kb 8 centis, nagyon vékonyat, nem furának mondanám, hanem extrémnek inkább, de láttam olyan is, ami hason fekve felhajtva a fiú köldökéig ért. Egyikkel sem volt semmi kontaktom azon kívül, hogy láttam őket.

A metéltre meg végképp nem mondanám, hogy fura, szerintem több pasinak van metélve, mint azt gondolnánk.

2018. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!