Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek attól férfias egy pénisz ha eres?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem kicsit az mégis mondják hogy ér is más is hozzá tesz de mégis mondták már páran hogy nem vagyok lent olyan mint aki sokat használta.

2017. jún. 3. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nagyoon :))
2017. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
IS
2017. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miert mondták.
2017. jún. 3. 16:00
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Mutasd és megmondom:)
2017. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint igen, bár ez egyénfüggő.
2017. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na, beindult az önreklámozás...
2017. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok a hülye, de már eleve a kérdést sem értem. Egy pénisz hogy lehet nem férfias? :D Elsődleges nemi jelleg.
2017. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Obskulus,fiam!Vajon létezik-e még kérdés részedről,amit nem tettél fel itt a gyakorin a farkaddal kapcsolatosan?

Már tudjuk hány cm,kb.milyen vastag,meg azt is ,hogy a közepe felé még vastagabb,most már van arról is infónk,hogy férfiasan eres :D :D (valóban nehéz egy péniszt nőiesként elképzelni :D).

Egyértelműen szűz vagy még,szedd össze magad,aztán irány csajozni.Addig se itt fársztod a gyerekes,ostoba kérdéseiddel a népet.

2017. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy mi tényszerű és miről szeretném hallanni más emberek véleményét. Nem én vagyok így ezzel az első és nem az utolsó és egyáltalán nem az egyetlen. De ennyierővel mondhatnám hogy te meg egy perverz vagy aki bepötyögi a kulcsszavait és 24/7 ben né zi mi jött. Te nem ismersz engem, nem ismered a motivációimat. Én se téged. Szóval szerintem igazán nincs itt senki olyan pozícióban hogy olyan emberek felett ítélkezzenek akiknek az igazi nevét se tudják.
2017. jún. 4. 20:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem irogatok privátot minden csajnak akit látok, nem éjfél után rakom kia kérdésem és nem is vagyon egy emberrablo pedo szervkereskedő. Btw ezt a kérdést félreértetted. (Ami alatt vagyunk).
2017. jún. 4. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!