Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,19 centis pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,19 centis pénisz milyennek számít? Magyarországon a felső hány százalékban vagyok egy ilyen mérettel?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 11:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez már elég jó méret:) Volt már dolgom kb ekkora mérettel és én nagyon élveztem
2018. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10


Szerintem teljesen érthetően fogalmaztam. Ha nem érted, akkor már a te értő olvasási képességeiddel vannak gondok. Reklamálj az alsós tanító nénidnek.

2018. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
#12 azt írtad nem fájt vele. Utána meg azt írod, hogy bizonyos pózok fájnak.
2018. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, és nő. Nem mindenki kamuzik itt. Ha azt írom, hogy élvezem a párommal a szexet, akinek 19 centis, akkor már tuti kamuzok? Minden nő más, én el tudom fogadni, hogy van, akinek a 12 centi a jó. Nekem a párom mérete tökéletes.
2018. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy ha felizgat, a hüvely tágul. Ezért is van az, hogy a nagyon szűk csajokat tovább kell izgatni. A méhszájamat pedig el tudja érni, de mint írtam, tudja használni, így nem fáj. Arról pedig nem tehetek, hogy akivel te voltál egy önző, béna kisfiú volt, aki azt hiszi csak izomból kefélni kell.
2018. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]

És egy kis olvasmány, mielőtt megint beégeged magad.

2018. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

“És egy kis olvasmány, mielőtt megint beégeged magad”


Drágám, egy szót sem írtam a hüvely tágulásáról. A méhszájnak meg a hüvely tágulásának semmi köze egymáshoz. Értelmezz mielőtt megint beégeted magad.

2018. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak ha tágul, akkor nem feltétlenül a méhszájat bökdösi, hanem elmegy mellette. De nem baj, hidd magad okosnak kislány, majd rájössz idővel.
2018. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
19 ha megvan a vastagság is akkor elvileg jó a méret , ha tudos használni.
2018. júl. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!