Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is illúzió romboló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is illúzió romboló lenne, ha szeretnék elmenni minden alkalommal?

Figyelt kérdés

Orálisan ki akartam elégíteni, h a második menet tovább tartson, de neki most úgy nem ment, de eléggé felizgatta. Kb 1 órára rá szexeltünk, de nagyon gyorsan eldurrant. Megértettem, mert rég szexeltünk és tényéleg felizgult előtte, ez így várható is volt.

2. menetnél, mikor mondtam neki, h válthatunk pózt,ha nagyon elfáradt, azt mondta, h elment kb 5 perc után. Eléggé meglepődtem és mondtam, h nekem kellett volna még egy pici. Teljesen zokon vette, h mi az, h nekem mindig el kell mennem, h eddig senkivel se volt ilyen. Benne ez ilyen teljesítmény kényszert szül és illúzió romboló. Vele másnak se volt mindig orgazmusa, de ha mégis sikerült,akkor örültek neki.

Eléggé kiborult, mosolyszünetben is vagyunk ez miatt. Beszélni se akar erről, pedig bocsánatot is kértem.

Mit csináljak? Nem akarom ilyen piti dolog miatt elveszíteni.



2018. júl. 12. 23:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egyébként egy nagyon értelmes, intelligens, okos, tanult ember, csak kicsit úgy érzem sok szempontból, h nem nőtt fel teljesen még az élethez.

Neki legfeljebb fele annyi kapcsolata volt, mint nekem. Ráfoghatjuk azt is, h nincs akkora tapasztalata ezen a téren. Nem akartam megbántani és esetleg olyat éreztetni vele, amitől kevesebbnek érzi magát. Ezt az alkalmat leszámítva, eddig minden tökéletes volt. Ez volt az első vitánk és eléggé felkavart. Nagyon hosszú ideig keresgéltem rendes srácot, de ő az első, akiről el tudom képzelni, h a jövőben, esetleg az életem része legyen.

Talán megbeszélem vele a jövőben, h tovább simizzen a kezével, h mindkettőnknek sikerélménye legyen.

2018. júl. 13. 11:14
 12/12 anonim ***** válasza:

:D Ezt a fa$zt!


Basszus!


1. Ne kérj bocsánatot! Ő a gyerekes nemtörődöm idióta!

2. Ha nem érti meg szakíts! Az ilyen felfogás másban sem vezet semmi jóra!

3. Ha ennyire hiányzik belőle az együttérzés és a másik iránti odaadás akkor ez a "felnőtt" nem nőtt még fel! Csőd!


Ha úgy érzi hogy a teljesítményét kritizáltad és ez megsértette a férfiúi önérzetét akkor a dolog férreértés lehet amit tisztázni kell. Ha nem lehet tisztázni marad az első 3 pont...


Alap hogy a szexben legyen kölcsönösség! Kölcsönös tisztelet, kölcsönös élvezet! Ha neki ez nem alap akkor dugjon inkább fizetősökkel!


Én amikor elmegyek akkor ott vége a szexnek mert regeneráció kell. Ezért az egy órás szex végén megyek el! Addig a csaj elmegy vagy 3-5x és ez a normális. Én élvezem magát a szexet is. Az elélvezést pedig sokszor nem szeretem mert akkor vége az élvezetnek.


Férfiakkal kezdj ne kiöregedett gyerekekkel!


35F

2018. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!