Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha FFL felállásban történik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha FFL felállásban történik a hármas, akkor nagyon gáz tud lenni ha ilyen történik?

Figyelt kérdés

Tervben van egy FFL hármas, én a barátom és még egy pasival. Ha a másik pasinak, sokkal nagyobb lesz, azaz szemmel láthatoan nagyobb, vagy vastagabb lesz a farka, lehetséges, hogy rosszul fogja érezni magát a barátom, vagy hasonlo?

Nem kell aggodni, részletesen átdumáltuk már a dolgokat, kb fél éven keresztül, szoval mind ketten benne vagyunk, de csak erről az egy dologrol nem dumáltunk, ez az ami engem még érdekel. Volt ilyen veletek, hogy az egyiknek láthatoan nagyobb volt?


2018. júl. 9. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Most ez az új trend, a női önmegvalósítás újabb állomása, hogy két férfival kell kefélnetek akár kapcsolaton belül is?
2018. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Volt. És nem zavaró.
2018. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pomazi73 ***** válasza:
74%
Kedves 1 és. Ez már 25 éve is müködött. Volt rá igény. Mi a baj vele?
2018. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
A pasidat is izgatja a másik pasi, valsz. ezért ment bele a dologba, nem csak a te két szép szemedért, szóval szerintem tetszeni fog neki a nagy farok látványa.
2018. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy azért mert izgatja.

Igy lettek megbeszélve a dolgok, hogy ezen a nyáron kiprobáljuk mind két felállást. Azért kezdjük evvel, mert egyszerübb volt találni egy másik férfit.

2018. júl. 9. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
#5: Hitegesd csak ezzel magad. Én nem bírnék elviselni egy másik pasit magam mellett az ágyban, mert nem akarok egy pucér pasival dörgölőzni, meg kardozni (szendvicsezésnél ez elkerülhetetlen) ...ráadásul a szerelmemet ne ölelgesse más pali, főleg nem előttem.
2018. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk már volt hármas. nem csak a farok az ami miatt a pasi rosszul érezheti magát, de mindenkinek van valami ami miatt féltékeny vagy irigy lehet. Ha pl a pasidnak teljesen normális, vagy akár méretes a farka, akkor nem fogja zavarni a másik hatalmas farok. Ha kicsi neki, akkor a szorongás benne van és emiatt csak akkor érezné jól magát, ha a másiknak még kisebb lenne.

Viszont lehet éppen az izgatja, hogy egy másik, nagyobb farok is játszik. Sok pasit ez izgatja.


Ezen felül bejöhet féltékenység arra is, hogy a pasi izmosabb, hogy vastagabb a farka, hogy más a formája (pl felfele görbül, amit ő is szeretne magán), vagy akár hogy a másik képes órákig reszelni, akár több menetre képes vagy pedig, hogy jobban nyal, jobban ujjaz, jobban ki tud elégíteni téged. Az is lehet, hogy bestresszel a szitu miatt és nem tud teljesíteni, míg a másik a csúcsformát hozza.

Ezer dolog lehet ami nem tetszhet neki, viszont ha már nagyon régóta fantáziál erről és nagyon sokat beszélgettetek erről, akkor szerintem már átnyálazta magában a dolgokat.

Viszont lesznek dolgok amikre nem gondolt.


Leírom a saját tapasztalatomat. (a negatív dolgokat is és azokat amik voltak, de nem zavartak)

Négyesnek indult, de a végén nagyrészt hármasoztunk, mert a csaj inkább olyan passzív résztvevő volt, én a saját párommal akartam inkább foglalkozni és a pasi is inkább az én párommal, ezért inkább hármasnak könyvelem el. Vagyis inkább hármas 2 lány és én, majd 2 lány és a másik pasi, majd 2 pasi és párom. Nem volt behatolás, csak orál és petting, ez volt a fő szabály, mert első komoly élménynél ezt nem akartuk, másodiknál már jöhet.

Nálunk alapból egy jó élmény volt, és ha nem lettek volna a következő listában felsorolt élmények, akkor egy haláli, szuper élmény lett volna amit már másnap szívesen megismételtem volna. (de nem volt annyira gáz, hogy ne akarnám újból, csak másik pasival):


- A pasi kicsit látszólag letojta a saját párját, szerintem jobban örült volna ha nincs is ott

- Túl rámenős volt a párom felé, az előre meghatározott szabályokat újra és újra át akarta lépni (nagyon meg akarta dugni páromat), magának akarta és nem igazán akart osztozni

- A pasi jól nyalt és ujjazott, a páromat nagyon sokszor ki tudta elégíteni (később elmondta, hogy nem maga a pasi volt annyira jó, hanem az egész szituáció, hogy egy idegen pasi csinálja, az új érzés volt ami miatt könnyen elment, de tök mindegy, őszintén örültem is neki, hogy párom ennyire ki tudott elégülni, különben nem lett volna értelme)

- A pasi farka rövidebb volt, de elég vastag és míg én háromszor sültem el, ő egyszer sem, nem tudott eljutni a csúcsra, állítása szerint ha engedtük volna a dugást, akkor ment volna, de dugta a párját utána 10 percig és az unalom hatására inkább abba hagyták kielégületlenül. Nem zavart, hogy vastagabb volt és tovább "bírta", mert nekem sem kicsi és lehet többször elsülök, de attól még dugni tudok

- A pasi nagyon rámenős volt és nyomult még szex után is, nem vette a lapot, hogy mi nem akarunk aktív szeretők lenni, ez halál idegesítő volt.

- A pasi ízét éreztem a páromon. A szájában, a testén. Erre nem számít az ember a fantáziában, hogy miután már történt 1-2 dolog akkor ha csókolózol akkor a pasi ízét érzed párod szájában. Ez nagyon nem tetszett.

- Valami eszméletlen az, amikor úgy szop a lány, hogy közben odalent valaki orgazmust okoz neki vagy ha úgy dugod hátulról, hogy egy farok van a szájában és szinte robban a puncija, beremeg az egész teste a farkadon.

- Páromnak hatalmas, eget rengető orgazmusai voltak. Nem csak a pasitól, hanem tőlem is. Aki féltékeny az bemeséli magának, hogy a csaj eddig megjátszotta az egészet vele és ilyennek kellene lennie. De ez nem igaz, egyszerűen a szituáció annyira izgató (neki is és neked is), hogy hatalmasak az orgazmusok. Nem azért, mert szerelmes a harmadikba vagy annyival jobb a farka, hanem mert ezt csináljátok, ráadásul együtt.

- Van az a pár másodperc, mikor orgazmusod van és kitisztul az agyad, mikor a libidód lecsökken és tisztán látod a dolgokat. És akkor meglátod a párodat, hogy más élvezkedik rajta, sőt a párod is máson élvezkedik és hatalmasakat nyög. Egyben nagyon izgató, egyben egy nagyon rossz érzés is. Ezt tényleg csak olyan viseli el akinek ez nem egy átmeneti fantázia amit elfelejt 1 hónap múlva. Erre rá kell készülni és el kell fogadni.


Ha nem lett volna a pasi ennyire rámenős, kicsit bunkós és nem akarta volna ennyire kisajátítani magának a páromat, akkor szuper lett volna. Fantáziában az ember úgy képzeli el, hogy a másik pasival testvériesen megosztják az élményt, egymásra ügyelnek és együtt szereznek örömöt a lánynak, de itt inkább verseny érzésem volt. Szerencsére a párom sokat nem vett ebből észre, csak a vége fele, de akkor hamar le is állt minden. Nekem kellemetlen volt, hogy hiába beszéltük át a szabályokat, így is "küzdenem kellett" a saját páromért. Ha jó fej lett volna és csapatjátékos még bele is mentünk volna a dugásba is, de erőszakos volt és nyomuló ezért még a párom is sokszor elmondta, hogy "NEM"

2018. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!