Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Milyen szoknya amit szívesen viseltek? Milyen harisnyával szeretitek hordani? Combfixet szoktatok felvenni? Hány évesek vagytok?

2018. júl. 9. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyár van, most a rövid farmer gatya is megy... hú:D némelyilnek ki van pakolva a segge:D nagyon jók benne.

Vácon egy csomó csaj járkál így:D

2018. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a szoknyát ilyenkor meg lehet is , harisnya nem kell mert csak melegít.
2018. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utálom a szoknyát, csak akkor hordok, ha nagyon muszáj. Nyáron általában rövidnadrág (de nem olyan ribis forrónadrág, amiből kilátszik a fenék).


19L

2018. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szoknya és a harisnya nálunk a munkahelyen előírás. Igy sokfajta szoknyám van, amit combfix-szel viselek. (A kocsimban is van légkondi, meg a melóhelyen is,nem gomd.) Hétköznapra, vagy délutánra otthon is szivesebben hordok egy könnyű vékony anyagú szoknyát, mint rövidnadrágot. gatyót csak futáshoz, teniszhez.
2018. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan nem előírás a szoknya, de elegánsan kell megjelenni, így szinte mindíg szoknyában dolgozom (Egy étteremben vagyok pincérnő). Meg munkán kívül is inkább szoknyában vagy ruhában szeretek lenni. Én szinte minden szoknyát szeretek, kivéve a nagyon miniket! Harisnyát is mindíg veszek fel, mert szebb lesz benne a lábam, illetve kevésbé megterhelő úgy egész nap talpalni, h a harisnya ad a lábamnak egy kis nyomást azzal, h ráfeszül. Így nekem kellemes is, és hasznos is a harisnya. Van is belőlük rengeteg, de legjobban a vékony testszínűt szeretem, ami alig látszik a lábon. De van mindenféle harisnyám, fekete, színes, mintás, vastagabb... Egyedül pamutharisnyám nincs, azt nem szeretem hordani, nem jó érzés a lábamnak. Zokniból sem nagyon hordok pamutot max csak sportoláshoz veszem fel. A combfixet sem nagyon szeretem, max csak a hálószobába veszek fel, de az is elég ritka.

30/l

2018. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!