Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az mennyire gáz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire gáz, hogyha fogadást kötöttünk haverommal arra, hogy ki tudja megfektetni a másik csaját?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 20:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Hogy képzeled el? A barátod ráhajt, ajánlatot tesz neki, geronctelenül nyomul rá. Aztán összejöttök négyesben és vágjon jópofát a haverod előtt és tartsa titokban előtted hogy meg akarta baszni? Vagy mondja el neked? Ha elmondja hogy nyomult rá a haverod akkor hogy reagálsz? megszakítod vele a kapcxsolatot? vagy továbbra is a haverod marad és akkor a csajnak mi lesz rólad a váleménye?
2018. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Gáz, nagyon, és nem is érdemes rá többet/mást mondani. Ti sem érdemelnétek nőt.
2018. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gáz! Szerintem kimondottan szemétség!
2018. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom. Ha erre képesek lennétek, akkor hatalmas lehet a szerelem. Pláne akkor, ha a csajok simán benne lennének...
2018. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyennek van nője, bezzeg nekem, aki becsületes és okos, nekem nincs.

Miért érzem úgy, hogy igazságtalan a világ ? :)

2018. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Egyenesen kínos, de komolyan. Hány évesek vagytok? :D
2018. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Az igazi jóbarátok megosztják egymással amijük van. Csak tiszteletet érdemeltek ebben a mai ónző világban.
2018. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire kefélni akartok miért nem csináltok párcserés szexet?

Am lefogadom ha ők találnák ki ezt simán félre kacsintanátok :D

2018. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Bruhhaha. Képzeld el, elmondom mi lesz: a haverod játszi könnyedséggel szobára viszi a csajodat. Meg fogsz lepődni rajta hogy még a csaj akarja jobban. Teljesen rá lesz csavarodva. Hallani fogod amint odabenn sírásig keféli. Te pedig bepróbálkozol az ő csajánál aki fennhangon leszól, úgy elküld, hogy füled farkad behúzod inkább. Másnap a haverod és a két csaj nyom egy ultradurva hármast. A fogadást vesztetted. Nulla vagy :D nyilván ez a legrosszabb opció, de simán lehet ez is belőle.
2018. júl. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben verhetetlen vagyok, betámaszt a lábamögé aprócska lökés az ágy felé és meg is feküdt. Mivel nem volt írva ezenkivül h minek hova kell kerülnie, ez egy egyszerűen megnyerhető foadás és a másik nője szemében max bunkó leszel.


Ha nem pont erre gondoltál noss akkor te sem vagy 100 as de majd írj ha találtál valakit aki az. De CSAK AKKOR.

2018. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!