Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, sürgős! Szexi fehérnemű,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, sürgős! Szexi fehérnemű, most ez a számozás mit jelent akkor melyik kell neki?

Figyelt kérdés

szeretnék rendelni valami csini fehérneműt a barátnőmnek. és valami furcsa számozást mutat


[link]


oda van írva a "c"-hez, hogy S/M: 38-52 L/XL: 43-57


ennél a másiknál meg a C-D-t nézve mi lenne a jó választás?

[link]


A mell alatti mérete 80, a csípője pedig 94


mik ezek a számok, csak nem 3,14-el kell szorozni, akkor ez fóka is beleférne.. :D


2018. júl. 7. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
C illetve D kosár
2018. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van felette az az ábra, hogy melyik betűhöz mit kell megmérned. Fogsz egy centit (szabók által használt mérőszalag) és megméred a barátnőd testét az ábrán mutatott helyeken. Ha a mért érték a fehérneműnél megadott értékek között van, jó lesz rá.
2018. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De egyszerűbb ha fogsz egy szabó centit és le méred magad
2018. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nem úgy értem.. a méreteit tudom, viszont amit itt ír a méretek mellé azt nem tudom értelmezni.

pl ha a másodiknál nézzük a c-d re megadott értéket s-m méretnél akkor az 33 illetve 39 centi. ezt kell szoroznom mennyivel kell szoroznom, hogy megkapjam a valós értéket amit kiad a fehérnemű ha felveszi?

2018. júl. 7. 19:43
 5/10 A kérdező kommentje:
pont a dupláját?
2018. júl. 7. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél cipőt!😁 Ebbe bele lehet zavarodni!
2018. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szeretném meglepni, de sík hülye vagyok ehhez..
2018. júl. 7. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb boltban simám visszacserélik 3 napon belül ha megmondod hogy ajándékba veszed.
2018. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek kiterített méretek, azt jelenti, hogy amikor a ruhadarabot kiteríted, ezt tudod mérni. Magyarán, a duplája a kerület. Pl. 38 => 76 cm a kerület.

Azt, gondolom érted, hogy S=small, kicsi; M=medium, közepes; L=large, nagy; XL=extra large, extra nagy.

A csillagozott méretek állíthatóak, 5 centinyit még bővíthetők. Így világos?

Szerintem L/XL méret (középső oszlop), és egy hétig ne egyen csak zöldséget, meg száraz sonkát, csirkemellet... :)

A fókák igen karcsú állatok, és inkább kicsik, kivéve az elefánt-, a leopárd- és az oroszlánfókát. De csak az elefántfóka az, amelyikre rámondanám, hogy dagadt. :)

2018. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szellemes voltál:)
2018. júl. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!