Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért meztelenkedik előttem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meztelenkedik előttem a lakótársam?

Figyelt kérdés
2 hónapja költözött be, az utolsó 1 hónapban állandóan meztelenkedik, állítólag őt nem zavarja mert nála ez tabu de szerintem meg akar tőlem valamit.Engem viszont nagyon zavar mert egyszerűen ha akarom ha nem feláll rá.Nem tudom hogy szóljak neki úgy hogy ne sértsem meg. 23/F
2018. júl. 6. 17:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
A hetero kategóriãból ítélve, csaj az illető személy. Te helyedbe én szerencsésnek tartanám magam és nem panaszkodnák.
2018. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Na tessek...Egyik azert sir mert meg sosem latott meztelen not..a masik meg tul sokat lat. Ezek a mai ferfiak.. Egyertelmuen szeretne kikezdeni veled ,ennel mar csak az lenne nyilvanvalobb ha eled allna es azt mondana "dugj meg!"...
2018. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
blokkold
2018. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Őt nem zavarja, mert nála ez tabu?
2018. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Azért köszönöm a női válaszokat! Egyszer minden "pasi" undorító, meg állat, mert mindenkivel lefeküdne, máskor meg pussy, mert nem feküdne le mindenkivel mint egy állat.

Azt se szabad elfelejteni, hogy tényleg vannak ilyen lányok, akik ettől még nem akarnak semmit. Van aki csak ilyen, hogy tényleg nincs mögötte semmi, a másik meg élvezi, hogy gyötörhet másokat. Kell az önértékelésének ez a játék.

Nekem is volt lakótársam lány, bár vele régóta ismertük egymást és nagyon jóban voltunk. Néha ő is csinált, ha csak részlegesen is ilyet. Nekem ő amúgy nem tetszett, bár egyetlen egyszer megkívántam, de el is hessegettem a dolgot. Tényleg nagyon jóban voltunk, bár ennek előnyeit ő élvezte inkább, mert eszméletlen sokat segítettem neki minden szempontból. De még mielőtt lakótársak lettünk volna, már előtte rég megbeszéltük, hogy ez így jó "barátként". Én azt hittem ez tényleg teljesen jól meg is van, de egyszer részegen kibukott belőle a dolog, hogy persze mert én szerintem ő ronda, meg hasonlók, de mind ezt már félig sírva. Tehát ez örök szálka volt mégis az ő szemében. De szerintem utólag ő se bánta, hogy maradt ennyiben a dolog. Viszont ami a lényeg, amíg együtt laktunk egyre botrányosabb és elviselhetetlenebb lett és lehet volt benne valami amit mások mondtak, hogy azért volt olyan, mert zavarta hogy nem mozdulok rá. De volt egy másik kicsit meredek megjegyzése részegen. Persze én a szemébe mindig mondtam, hogy jól néz ki, soha nem mondtam neki meg, hogy nem annyira tetszik. Ő meg mondta, hogy hát persze, én is vonzó vagyok, a barátsághoz is kell, hogy vonzódjanak egymás külsejéhez az emberek. Valahogy én ezt nagyon nem így látom... A vicces az volt, hogy rajtam kívül mindenki le akart volna vele feküdni. Tényleg kb. mindenki, a vadidegenek is akik szembe jöttek rendszeresen beszólogattak neki.

2018. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy azt a kifakadást konkrétan egy másik lány kapcsán csinálta. Elkezdte gyerekesen szidni, a külsejét is és erre mondtam, hogy ne sértődj meg, de ő jobban néz ki! Ez azért két barát között szerintem nem durva. Meg addig a pontig soha nem féltékenykedett. Mind a kettőnknek volt valakije egymástól függetlenül. Persze nem mindig és főleg ő volt az akinek kevés volt a szünet kettő között. Kb. 20 csávót fogyasztott el míg tartottuk a kapcsolatot és köztük sok hírességet, vagy félhírességet
2018. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

Azért gondolkozzunk már.

Ő lakótársat keresett, nem szexpartnert.

Én sem kezdenék ki azzal, akivel együtt élek, de nem a párom.


Férfi írta ki a kérdést, rögtön töketlennek nevezitek.

De lefogadom, ha nő írta volna ki, mindenki azt írná, hogy mekkora szemét a pasi, meg dobja ki a házból.


A kérdező nehogymár azért legyen megszólva, mert nem dug meg valakit.

Szerintem ülj le vele beszélni és mondd el neki, hogy téged zavar a meztelenkedése. Nem állítom, hogy nem fogod megbántani, de legalább tisztázni fogjátok, hogy ki mit akar.

2018. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha a 10-es skáládon hoz egy 7 pontot, akkor dugjad már meg.
2018. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Srácok ne háborogjatok már.😀 Nőként is azt gondolom h szólj neki h ne meztelenkedjen, mert neked tabu és zavsr mégha őt nem is. Valszeg elfog ezen gondolkodni és lehet h tulkombinalja, de ez van, a saját határ meghúzása fontos. Aki még melegnek hívta a kerdezot azok valszeg kanos kiéhezett pasik, akik örülnének, ha lenne egyáltalán lehetőségük nőhöz érni, nem mervadoak szerintem és ne miattuk jojjonk a bezzeg a nők szöveggel, mert sztem ezt egy nő is felfogja, hogy nem vagytok esznelkuli kurogepek 😀 (aki egy kicsit is intelligens pasi)
2018. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Már pedig dugd meg.
2018. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!