Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakotarsam pasija kikezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakotarsam pasija kikezdett velem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Lakotarsammal mar 2 eve egyutt lakom. Es a pasijat par honapja ismerte meg, nagyon bele van esve. Viszont lakotarsam mikor elment ma dolgozni a srac a hatam moge allt es elkezdett fogdosni utana elcsattant egy csok de eszbe kaptam es elutasitottam es bejottem a sajat szobamba. De muszaj volt kimennem mert csengettek es mikor jottem vissza akkor megint magahoz huzott es azt mondta idezem "Ugyis szetd*gom azt az izgato kis p*ncidat, minden lyukadat betomom" es bevallom kicsit felizgatott de megis a lakotarsam pasija... nem akarok vele se rossz viszonyt
2017. jan. 18. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de értékrendet alapján leszűrtem hogy én nem akarok segíteni neked. Szerintem tedd azt amit tenni akarsz.
2017. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te kívánod a srácot? Ezt te érzed h neked megéri e v sem. Azért tájékoztass h mire döntöttél.
2017. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Làtens faxzopó kis r.i.banc vagy!Egyêb kérdêsed?
2017. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azért tájékoztass h mire döntöttél."


annyira birom az öregedő férfiakat itt gykn akiket csak gyks kamu kiirások tudják felizgatni.:D

2017. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés? hogy kikezdett e veled? Igen

Hogy most mi tévő légy? Én csak a magam nevében beszélhetek, ha valós a szitu. Elkerülném a csávót, ha meg újra próbálkozna, megmondanám hogy kopjon le, vagy felnyomom a barátnőjénél.

2017. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a hármast ajánlanám. Ha nincs ínyetekre, akkor küld el ezt a "hűséges" trógert a p...csába és a lakótársadat is tájékoztasd a döntésed okairól.
2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Valószínű csak dugni akar.

Ha bejön, dugtok párat, neki is jó neked is jó, pont.

Ha lakótársad csak lakótárs semmi baráti kapcsolat nincs akkor itt le is zárhatnád.

HA viszont jóban vagytok, és legalább egy haveri viszony van köztetek én szólnék neki. Valószínű a srác nem csak a te lyukaidat tömné tele, hanem barátnője mellett más lányok punciját is megtunkolja alkalomadtán. Ezzel a lakótársadat tudod megmenteni már idejekorán egy szar kapcsolattól aminek ki tudja mennyi veszekedés meg feszkó lenne a vége amiből, mivel egy fedél alatt laktok kijutna közvetve neked is.

Szóval egy kicsit saját érdeked is, hogy szólj, szerintem.

2017. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztosan szólnék a lakótársamnak, hogy azért ne bízzon meg a pasijában. Kikezdeni vele viszont a leggusztustalabb dolog. Ez meg ráadásul csak azt bizonyítaná, hogy neked is csak egy numera kell egy szélhámostól, nem pedig kapcsolat.

Szólj a barátnődnek, hogy dobja ezt a tahót, még mielőtt nem késő.

2017. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat. Azert ketton all a vasar. En ismerek olyan csajt aki olyan sallert vagott a srac arcara..... Nemhogy csokot.


De te leakarod szopni. Mit szepitsuk?

2017. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
és mi a faxt keresett ő még ott amikor a barátnője elhúzta a csíkot? ő akkor vendég ott ha ott van a hozzátartozója amúgy takarodjon a fenébe onnan. Én a helyedben elküldtem volna... vagy nagyobb felháborodást kellett volna csinálnod... nem értem az ilyen nőket. nektek a tahóság az tényleg egyenlő a határozottsággal?
2017. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!