Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakotarsam pasija kikezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakotarsam pasija kikezdett velem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Lakotarsammal mar 2 eve egyutt lakom. Es a pasijat par honapja ismerte meg, nagyon bele van esve. Viszont lakotarsam mikor elment ma dolgozni a srac a hatam moge allt es elkezdett fogdosni utana elcsattant egy csok de eszbe kaptam es elutasitottam es bejottem a sajat szobamba. De muszaj volt kimennem mert csengettek es mikor jottem vissza akkor megint magahoz huzott es azt mondta idezem "Ugyis szetd*gom azt az izgato kis p*ncidat, minden lyukadat betomom" es bevallom kicsit felizgatott de megis a lakotarsam pasija... nem akarok vele se rossz viszonyt
2017. jan. 18. 14:38
1 2
 11/17 adam1e válasza:
100%
Ilyen duma után nem vágtad pofon akkor elég hülye vagy.
2017. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 adam1e válasza:
Nem értem mi a jó ebbe a tahóságba főleg nektek lányoknak. Nyávogtok, hogy nincs normális férfi akit figyelmes, aztán az ilyen tahók jönnek be. Gratulálok
2017. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Eleve mint írtam is, ki kellett volna magának kérnie és kidobni az albérletből, hogy takarodjon amíg nem jön vissza a barátnője. addig mi a faxt csinál, keres ott? azt ketten fizetik az elbérletet, és nem vagy köteles eltűrni egy idegent a házban ha a bérlőtárs nincs ott...
2017. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 hannibalking ***** válasza:
64%
Azonnal dobd fel a lakótársadnál, ha szorult beléd valami gerinc.
2017. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem vagy gerinctelen, csak rosszul reagáltad le a dolgokat. De szerintem ott szétköltözés lesz a vége.....
2017. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen stílusban szólt hozzád és állt neki engedély nélkül fogdosni akkor ha le akarsz vele feküdni köttesd el magad előtte. Az ilyen stílusú embereknek akik a barátnőjük háta mögött olyat zaklatnak ilyen stílusban akit még ismer is a barátnőjük nem szabadna szaporodni. Meséld el a lakótársadnak, ha azt mondja hazudsz szard le és tarts magadnál konyhakést pofánbaszni a barátját ha megint fogdos.
2017. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Undorító a stílusa, szerintem vágd le neki nehogy szaporodni támadjon kedve.

25/L

2017. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!