Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiatlan dolog ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan dolog ha szex közben a férfi sokkal hangosabb mint a nő?

Figyelt kérdés
Sokkal hosszabb ideig az egész szex alatt hangosabban nyög mint egy nő
2018. júl. 6. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,szex közben mi9ndent szabad sztem.
2018. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Halljam rajta, hogy mikor jó, de ha már sikoltozik, nyőg, stb, az zavaró szerintem.
2018. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Pont, hogy nem zavarja a lányokat. Engem mindig megszóltak érte, hogy nem hallani és látni rajtam semmit. Pedig szerintem ez nem igaz.
2018. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as persze az is zavaró, ha full csöndben van, páromat is piszkáltam vele az elején, hogy így nem tudom mikor jó neki. Aztán hangosabb lett, de nem kiabál, vagy sikongat, az elég hülyén nézne ki.
2018. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De szerinted mit kéne csinálnom? Ha magamnak csinálom is teljesen csöndben vagyok. Pedig nyilván úgy csinálom magamnak is, ahogy a legjobb
2018. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Se pozitív, se negatív fizikai érzések nem váltanak ki belőlem ilyet. Ha elkezded öngyújtóval égetni a karom, vagy késsel szurkálni és aztán besózod, akkor se kezdek el üvölteni
2018. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen hangot ad ki


Ha vinnyog, sóhajt, nyög, az férfiatlan


Ha hörög mint egy leopárd, az férfias

2018. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom szokott nyögni, de szerintem ez izgató.
2018. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akaratlan hörgés/morgás az nálam nem az élvezet miatt van, hanem a vágy miatt, hogy legszívesebben "darabokra marcangolnám":D
2018. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, mikor nyögnek. Eddig csak egy fiúm volt, aki nyögött, de ő nagyon izgatóan. A többinek inkább az arcáról láttam, hogy élvezi, nekem az is bőven elég, de akik csendben voltak elélvezéskor általàban adtak ki hangot. Hát huh.
2018. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!