Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen lenne az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen lenne az ideális hogy elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 18:02
1 2
 11/20 Bentekerrels ***** válasza:
11%
15/16-max 17 utàna màr gàz
2018. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

Volt egy lány, aki nagyon tetszett már úgy 15 éves korától, próbálkoztam nála, összejönni nem sikerült, de jó személyes barátság alakult ki, így sokmindent elmesélt. Őt 15 és 19 éves kora között szinte minden héten mással lehetett látni az utcán, de nem feküdt le senkivel. Nekem ekkor még azt mesélte, hogy majd azzal fekszik le, aki a férje is lesz. Több barátom is járt vele, de komolyabb szintre nem jutottak, le nem feküdtek.

Aztán 20 éves kora után egyszer beszélgettünk és azt mondta, hogy a korábbi álláspontját feladta, mert úgy 20 évesen azt tapasztalta, hogy nem egészséges az akkori párjával nem lépnek tovább. Ez ekkor már egy komolyabb kapcsolata volt, aztán lett még két barátja, az utolsóhoz férjhez is ment.

Ismertem olyan lányt is, aki 15 éves korától mindig mindenkinek odaadta magát, és azon szomorkodott, hogy soha nem értékeli senki, pedig mindent megtesz, amit csak akarnak. Ez a lány 25 éves korára úgy nézett ki, mint egy rossz 40 éves, úgy kiégett.

Az első nő, pedig megőrizte a fiatalos ragyogását, nem tette aprópénzzé magát.

Sok egyéb tapasztalatom is azt mutatja, hogy 18-20 éves korig érdemes várnia egy nőnek. A tartása pedig tiszteletet ébreszt bennünk. Aztán, ha van egy valóban komoly kapcsolata, akiben megbízik, azzal érdemes először együtt lennie. Ekkor fog önmaga számára is értékessé válni a testi kapcsolatok által.

2018. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Amikor úgy érzed... Ha csak kor alapjàn kérdezed 17-21 körül. De ha nincs hozzà megfelelő partner nem érdemes, csak azért hogy ne legyél szűz...Jól gondold meg kivel teszed ezt meg és mikor, mert megbànhatod, sérülhetsz ha rosszul döntesz. Tapasztalat.
2018. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha agyban is megérsz rá

Engem 18 évesen eröszakoltak meg

De ha rajtam múlott volna én vártam volna 20-21 éves koromig

Ilyen téren későn érő tipus voltam plusz nagyon szégyeltem a testem és ott lent se találtam magam gusztusosnak főleg az eset után sokáig


De pl Anyukám 3 év Járás után 17 évesen vesztette el apuval aki 21 volt egymásnak voltak az elsők

32éve vannak együtt 27 éve házasok

És mai napig heti redszerességel szeretkeznek minimum 3-4 alkalommal

Anyu 46 Apu 49

24N

2018. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális kor. Akkor veszítsd el ha egy olyan párt találtál akivel huzamosabb ideje együtt vagytok és szeretitek egymást. Mikor már érettnek érzed magad,és elég felkészültnek hogy összefonódjon a testetek lelketek. A szex nem akármilyen dolog. Fejben dől el.
2018. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Pont akkor, amikor eljő a megfelelő partner!
2018. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11 évesen. Szerintem lekésted.
2018. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amikor jónak látod.

Csak arra vigyázz, hogy ne kalapáljatok össze egy zabigyereket.

2018. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonymousreview60 ***** válasza:
15-23 évesen.
2018. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
15????Valakinek nagyon sürgős...
2018. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!