Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? A szexben nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szexben nagyon jó vagyok, de kevés nőnek tudom bebizonyítani, mert az udvarlás nem az erősségem.

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Az a probléma, hogy nem tudod, hogy a nőt érzelmileg is el kell juttatnod a megfelelő szintre ahhoz, hogy maradéktalanul ki tudd elégíteni. Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy jó vagy a szexben, de félek, hogy tévedsz, mert igazán jó az, akit a nő szeret.

Az udvarlás pedig nem egy házi feladat, hanem csak egyszerűen őszinteség: annak a kimondása, ami tetszik a nőben. Nincs mit tanulni rajta. Ha jól érzed magad vele, mondd ki, minél gyakrabban. Ha szépnek, vagy kivánatosnak találod, mondd azt. Még az is működhet, ha csak egyszerűen azt mondod meg, hogy szexuálisan vonz, vágysz rá, bár az már nem mindenkinél, de ha te is tetszel neki, akár elég is lehet. Nehéz kimondani? Talán legelőször igen, de meg fogod látni, hogy van értelme. :)

2018. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nagyon jó vagy a szexben, ha kevés nőnek tudod bizonyítani?

Sok nő hazudik a szex milyensegéről.

És a legtöbb pasi azt gondolja magáról, hogy egy szexisten, közben meg egy önző, szexanalfabéta gyorstüzelő, akinek lövése sincs, mi a jó egy női test számára

Hogy udvarolsz? “Sz.pj le szépségem?”

Talán vegyél vissza az arcodból és kezdd el tisztelni a nőket.

Az udvarlásban semmi nehézség nincs

2018. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a tiszteletről szól.... Az udvarlásnak meg van a varázsa.
2018. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!