Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit javasoltok az alábbi esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, sajnos igencsak problémás múlttal. 15 és 22 éves korom között evészavaros problémám (ortorexia) volt. Sokat ingadozott a testsúlyom, és igencsak visszamaradtam a növekedésben (izomzat, csontozat, magasság, testsúly) a kortársaimhoz képest.

Voltak persze ekkor is azért tűrhetőbb időszakok, de sajnos jellemző volt - a pszichikai zavar mellett - az alacsony energiaszint, és igen alacsony libidó. Alacsony volt az önbecsülésem, visszahúzódó volta, társaságba se nagyon jártam és lányokkal sem ismerkedtem ekkoriban.

Igazából maszturbálással sem nagyon próbálkoztam ekkortájt, mert olyankor szárazságot éreztem a hímvesszőmben, és ejakulálni sem tudtam normálisan (az alacsony szénhidrát- és kalóriafogyasztás tud ilyet okozni, egyszerűen nincs nedv...)

A környezetemben persze mindenki (család, tanárok, ismerősök) segíteni akart nekem, hogy szokjak le a hülye evészavaromról, de én makacs és megszállot tizenévesként folytattam az "egészségesnek" vélt életmódomat.

Az utóbbi egy évben - orvosi segítséggel - sikerült javulást elérni, de jelentő súlygyarapodás (10kg) csak az utóbbi 4 hónapban ment végbe.

A szénhidrát- és kalórianövelés hatására drasztikusan megnőtt a libidóm, őszintén szólva akaratlanul is sokat jár a nőkön és a szexen az eszem, és naponta több alkalommal is tapasztalok merevedést. Már szinte zavaró ez a hirtelen változás, pláne hogy korábban egyáltalán nem volt ilyen...

A maszturbálással kapcsolatos problémák megszűntek, és én alig tudom megállni, hogy ne végezzek szinte minden nap önkielégítést. Azonban olvastam róla, hogy a maszturbálás kedvezőtlen hormonális változásokat okoz (prolaktin növekedés, tesztoszteron csökkkenés).

Valószínűleg az lenne a megoldás, hogy kapcsolatba lépjek egy lánnyal, aki elfogad engem. A problémám az, hogy a önbizalmam még mindig nagyon rossz, továbbra is igen visszahúzódó vagyok, ráadásul úgy érzem, hogy igen nehéz ezt így elkezdeni 23 éves szűzként.


Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok erről? Nektek is volt olyan időszak amikor - már szinte kibírhatatlan - növekedést tapasztaltatok a nemi vágyban?



2018. jún. 30. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de talán hasznosnak érzed a válaszomat. Nekem szerencsére sose volt evészavarom. Sőt, imádok enni. A libidóm akkor nőtt meg, amikor fogamzásgátlót kezdtem szedni. Valószínűleg a plusz bevitt hormonok okozták. Szóval átérzem a helyzetedet. Próbálj magabiztosabb lenni, de ne akarj görcsösen barátnőt, mert úgy nehezebben fog menni.
2018. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!