Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a szexben az intellige...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szexben az intelligens férfiakat favorizáljátok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Ügyesen kifejtetted, hogy mire gondolsz konkrétan... Másodfokú egyenleteket old meg hangosan élvezés közben, vagy mi? Sok sikert a válaszok begyűjtéséhez...
2018. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szexben, hanem az élet minden területén.
2018. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem a szexben azokat favorizaljak akik kielegitik az orgazmusigenyuket ugy ahogy ok szeretik.

Amire te gondolsz az a csajozas. Az ut amig eljutsz oda hogy a fogaval huzza le a slicced, s neked kelljen leimadkozni a bugyijat. Na ahhoz kell az.

2018. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy hátrány ha van esze.
2018. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
e=Mc2 ááááááááhhhhhhhhhh
2018. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És mi van a jóképű, de buta pasasokkal?

Vagyunk ilyenek is páran.

2018. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. A szenvedélyes, nedves, lucskos, kemény, gátlástalan, orális, nyálas, mélyre hatoló, már-már kínzó, izzadt, hosszú, nem siető, orbitális szexet szeretem.

Nem pedig, az "előre tudom, hogy foglak megcsinálni most forduljál meg, mert így van eltervezve" szexet.

2018. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Aki nem elég intelligens, azzal eleve el sem jutunk idáig.

Például aki úgy mer rám írni társkeresőn, hogy a leírásában két sorban van tíz helyesírási hiba, annak azonnal tipli van.

2018. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, egyszer csókolóztam egy nagyon buta, jóképű, izmos sráccal. Tényleg nagyon szép volt a felső teste, kidolgozott, nagyon kedves is volt meg minden, de annyira buta volt, hogy azt az egy csókot is nagyon megbántam. Állandóan mondta, hogy én milyen okos vagyok, pedig ez nem igaz, csak hozzá képest voltam okosabb, és ez is nagyon elvette a kedvem :(


Akivel elvesztettem a szüzességemet, nagyon okos srác volt, de az ágyban vad, és szenvedélyes, igazából elég volt csak rágondolnom, és kész voltam. Az, hogy okos volt, csak egy pluszt adott, amiatt nagyon felnéztem rá, és még jobban beindított. (28/N)

2018. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Röcsögei Péter ***** válasza:
Hát, ha sportos lennék, akkor kiváncsiak lennének az IQ-mra is. Addig a kutyát nem érdekli, van-e egyáltalán agyam, amíg nyomorék dagadt csődtömeg vagyok. Meg se kell szólaljak, már elhelyeznek a nyomik közé. 38F
2018. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!