Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribi-e egy lány, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribi-e egy lány, aki nem árulja a testét, de ha egy ismerőse ajánlatot tesz neki, azt esetleg elfogadja?

Figyelt kérdés

Tehát, ha nem ő keresi a kuncsaftot, amúgy van rendes munkahelye, élete, de...


Jön egy ismerős, aki tesz egy ajánlatot.

A lány így gondolja: "kihasználom a helyzetet. Nem vagyok ribi, hiszen nem én hirdetem, árulom magam. Jól jön a pénz és még talán élvezni is fogom."


A privát áradat elkerülése végett mondom: PASI VAGYOK. Csak érdekel mások véleménye ilyenről, mivel volt, hogy én gondolkodtam ajánlat tételen, ugyanis b szerintem minden nem ribi lány fantáziál róla, hogy egyszer-egyszer az legyen.


2018. jún. 27. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
Tudod mi a legnagyobb baj? H a többi nő is olyan mint te. Nekem csak 1 nő kell aki nem ajánlatok alapján csinálja hanem érzelmek alapján és csak velem lenne és együtt járnánk. De csak olyanok vannak mint te. Azt hiszem egyedül halok meg...nekem nincs gyomrom hozzátok.
2018. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Ja h te vagy a pasi...
2018. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!