Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen cigány csajjal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cigány csajjal?

Figyelt kérdés
Régóta kívánom már a roma csajokat mivel én nekem is kicsit sötétebb a bőröm de nem vagyok roma. Úgy tapasztalom hogy a roma lányok vonzódnak hozzám bulikban stb. de több haverom is figyelmeztetett hogy óvatosan kezdjek velük. Nektek milyen tapasztalatotok van a roma csajokkal? Tényleg másképp viselkednek? 19F

2018. jún. 26. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen más a kultúra

Ha egyet piszkálsz, mindet piszkálod.

Csak óvatosan

2018. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bentekerrels ***** válasza:
64%
vigyàz az apjukkal. Egyèbkènt ugyesek az àgyban nagyon. Sajnos gyorsan oregednek el, de elobb is èrnek meg mint a magyar lànyok.
2018. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Jok az agyban, de ovatosan a csaladdal
2018. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt 3. évig cigány lány barátnőm. Csodálatos volt vele. A családdal is jó volt a kapcsolatom.
2018. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos hogy megér annyit.a magyar csajoknak a szülei is magyarok. Na ez a nem mind1
2018. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is kipróbálnám egyszer egy cigány csajjal


22F

2018. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egy magyarcsaládban nevelkedett roma lánnyal voltam együtt.

(Szülei halála,4éves korától)

És nagyon tudott az ágyban,kb:dugtam ahol értem.

És a "családja" is oké volt de a vér nem vállik vizzé.

A haveri köre és bizonyos esetekben a megnyilvánulàsai azért számomra elég rizikosak voltak.

De ez elég egyedi eset. Ha original a family azzal azért lehet gáz. Egyik-másik család nagyon vigyáz a lányra,kb:sehová sem mehet egyedül,még suliba sem,nyilván teljesen off hogy egy magyar fiú hazakisérje.

Meg vannak a leszarják családok,de azzal épeszüember nem kezd.

2018. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Csak kettővel volt dolgom, de azok úgy bántak a farkammal, mintha én lettem volna maga az atyaúristen. :D

Nehéz normálissal ismerkedni, mert nem tudom, hol lehet. :(

2018. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha azt kérdeznéd milyen a puncsos süti .

2 fajta van.. van amelyik finom meg van amelyik nem az.


Ez mindennel így van

2018. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiatalabb cigány csajok (nopedo) általában nagyon ügyesek. Igazából, ha csak szexre szeded fel, olyan helyen ahol gyalogosan nem közlekedsz nap mint nap, akkor nem lesz gond a családdal, nem nyomoznak ki...
2018. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!