Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit tennétek, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, hogyha hazaérve egy kikötözött meztelen pasi feküdne az ágyatokban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy izmos, nagyfarkú pasiról van szó. Dugnátok vele?
2018. jún. 26. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hívnám a rendőrséget.
2018. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy jutott be és ki ő. vagy hívnám a rendőrséget.
2018. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívnám a rendőrséget.
2018. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És ki kötözte oda?
2018. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általába a barátnőmmel egyszerre érek haza .....úgy szájba vágnám hogy még a farka is leesne a helyéről!
2018. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha már ott van én ráülnék
2018. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megerősíteném a kötést, betömném a száját (nem fulladósan, csak lazán),otthagynám, pár napra lelépnék valahova, aztan amikor hazaértem és megtalálom a szerencsétlent megkérdezném tőle, hogy mégis mi a francért jött be indokolatlanul a házamba. Ha nem kapok értelmes választ, akkor megint nyaralok valahol egy pár napig :))
2018. júl. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!