Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak/ pasik! Szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/ pasik! Szoktátok szégyellni, ha a nő nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként igen.
2018. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem. de ha mégsem sikerül nem jó érzés.

Volt olyan hogy meg is mondta hogy ő nagyon ritkán élvez el, csak úgy ha nyalják, még sose volt hüvelyi orgazmusa.. Nem is sikerült csak orálisan. Ilyen esetben nem tragédia.

2018. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Én mindig azon vagyok, hogy kielégítsem a lányt.


24/f

2018. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Kit érdekel. Egy igazi férfit csak az érdekel hogy ő elmenjen. A nő utána már csak zavar...
2018. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb érzés, de van ilyen, annak ellenére is, hogy igyekszik az ember. Nem csinálok belőle nagy ügyet, a barátnőm sem, egyáltalán. Annak ellenére, hogy nem mindig megy el, élvezi velem a szexet.
2018. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
4-es, ezt ugye te magad sem gondolod komolyan? Kicsit el van torzulva a világképed. Aki így áll hozzá, az nagyon nem "igazi férfi". Inkább nevezném egoista csávónak/pasinak, vagy szimplán csak egy agyatlan ösztönlénynek/kannak. Erre nem lennék büszke a helyedben. Több kell ahhoz felálló faroknál, hogy férfi légy.
2018. jún. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, olyasmi
2018. jún. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádom ha a nő élvez! Mindent megteszek érte!
2018. jún. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából ilyen csak egyszer fordult elő, és akkor sem igazán az én hibámból szóval nincs mit szégyellni. Ha a nő képes elélvezni akkor én addig dolgozom rajta amíg össze is jön :) 28/F
2018. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

volt mikor gáz volt és szégyelltem, de azt is megértem, hogy nem mindig képes vagy van kedve, akkor nem erőltetem, mert csak még rosszabb lesz, nyomás alá kerül.


Akkor gáz, mikor a csaj már vonaglik, csak a megfelelő lökés kell neki és akkor elszúrod valahogy.

2018. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!