Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, srácok, kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, srácok, kinek mi a gyorsasági rekordja akár szex, akár maszti közben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy normál esetben az aktus/maszti elnyújtása lenne a cél, de néha kifejezetten jól esik elengedni magam és hagyni, hogy olyan gyorsan elégüljek ki, ahogy csak lehet. Pl volt már olyan, hogy két lökés után. A párom teljesen ki van ezen akadva (én vagyok a nő) szerinte ez nem jó és és tönkre teszem vele az aktus meghittségét. Jelzem, hogy 10ből talán egyszer van ilyen. Tényleg olyan ördögtől való dolog lenne ez? Egyébként utána van még kedvem folytatni,vagy így, vagy úgy, de ő is mindig kielégül a végén.

2018. jún. 25. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
35 mp
2018. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a 0 másodperc elég gyors? Annyit tesz, hogy magamhoz sem értem, hanem spontán orgazmus volt. 23L
2018. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb mint egy perc de ez csak masztinál amúgy kell legalább 10-15 perc. L
2018. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a leggyorsabb mikor a csajommal 1 hónap után taliztam újra. 30 mp alatt elmentem
2018. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha saját magamnak csinálom azt amúgy se szeretem elnyújtani, ott olyan fél perc alatti a rekord.

Szexnél olyan 50 másodperc lehetett, amikor akkori barátnőmmel először csináltam óvszer nélkül, mert áttért a gyógyszerre.

2018. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Masztinal rekord az ilyen 50 mp de lehet volt gyorsabb is

Szexnel kell az 5 p minimum

jan. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!