Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2-szer taliztam egy pasival,mind a 2-szer szexeltünk( nem kell az oltogatás h ribizli vagyok) . Kölcsönös volt a vonzalom így úgy gondoltuk miért ne?az első tali után mondta h szeretne még talizni,a második tali után már nem mondta.Viszont nagyon kedves volt,szex elött megérintett,fogdosott.Szex után úgy tűnt mintha kicsit elhidegűlt volna.de akkor is átölelt,simogatott,nevettünk.Azt írta h szeretne még találkozni,de nem tudom lehet azért írta h ne bántson meg? És már megkapta amit akart és ennyi? Nem akarok semmi komolyat tőle csak szex kapcsolatot :) Írjak rá Én vagy az túl rámenős? Normális Férfiak írjanak,akik voltak már ilyenben..

2018. jún. 25. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom évek óta sínylődött a felesége mellett és most már kielégült annyira, hogy erősebb nála a lelkiismeret furdalás. Szerintem írj rá, nyomulj egy kicsit, aztán lehet még ebből egy pár lepedőgyűrögetés (utána meg kitudja).
2018. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
"Nem akarok semmi komolyat tőle csak szex kapcsolatot." - szerintem Ő se akar mást. Írj rá, ha kedved van hancúrozni, aztán meglátod mit ír vissza. ha nagyon kertelne, akkor is maradj vele normális és mond meg neki, hogy nem gáz, ha nem akar többet, csak mondja meg. Mi férfiak általában egyik fasságot a másik után csináljuk, ha azt hisszük, azzal nem bántjuk meg a nőket "annyira".
2018. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs felesége :)
2018. jún. 25. 17:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen normalis hogy kívan téged es még szeretne érezni többször!
2018. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Bár nem vagyok pasi, de elég sok szexkapcsolat van a hátam mögött ahhoz, hogy legyen véleményem a témában.

Ha szexet akarsz, és már kétszer meg is volt, nyugodtan keresd, nincs miért szégyenkezned.

Ha már nem keres, könnyen lehet, hogy elég volt az a kettő, vagy felejthető élmény volt számára, vagy van fix kapcsolata, amiről nem is tudsz.

De az is lehet, hogy attól fél belehabarodsz, és ő nem akar komolyat.

Ismered a mondást: néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

Írj neki, mondd el neki, hogy mit szeretnél.

A pasik egy kis “ingyen szexre” nagykn ritkán mondanak nemet.

2018. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A belehabarodásról is beszéltünk.. Ő sem és Én sem vagyunk azok a társ függők.Volt 1-2 szexkapcsolatom,és tartottam magam a megbeszéltekhez.
2018. jún. 25. 17:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá. Nincs azzal semmi baj.
2018. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nyújtottál olyan teljesítményt hogy ismétlést akar.

Ha szuper lett volna neki veled akkor keresne.

Nekem is volt szexkapcsolatom, fantasztikus volt minden de azért szakadt meg mert ő többet akart.

2018. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az első 2 alkalommal nem nagyon tudtam feloldódni.. lehet ez a szexre is kihatott picit,de most érzem és ismerem már annyira h mindent bele tudnék adni :)
2018. jún. 25. 18:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kellemes volt akkor írj rá, az hogy ki habarodott bele kibe nem biztos hogy kettő alkalom után kiderül. Lehet valaki jó színész még annyira nem ismered, szóval csak lazán szerintem :)
2018. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!