Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más fiúnál is volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúnál is volt már, hogy így élvezett el?

Figyelt kérdés
Még nem fekudtunk le a baratommal,simogatasok voltak csak.Tegnap viszont fehernemure vetkoztunk es az oleben ultem,es igy mozogtam rajta ugy elvezett el.
2018. jún. 23. 23:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Igaz én nem vagyok fiú, de persze simán előfordul ilyen...ilyen módon a lány is el tud menni csikló orgazmussal...nem értem miért lepődsz meg, nagyon felizgattad és elment...na, bumm jó volt nem? nyugi nincs semmi baja a barátodnak...
2018. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem, még nem fordult elő, lehet jól mozogsz és azért sikerült neki.
2018. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennyire jónak találta a tarsasagod.
2018. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, anno én is így kezdtem! Nem is volt jobb érzés akkor, bár kicsit kényelmetlen volt “olyan” alsóneműben.

Nem tudom hány éves vagy, de ha fiatal, akkor inkább folytassátok ezt, ne legyetek meggondolatlanok!

2018. jún. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az ember álmában is elélvez. De így még könnyebb. :)
2018. jún. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt Te tudhatod, kiknek ülsz az ölébe egy szál bugyiban...
2018. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan idősebb vagyok már, de ha a feleségem tévénézés közben az ölembe ül, és mozog közben, én is sokszor elmegyek.
2018. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha mozig az ölemben én is elmegyek,

egy sört inni.

2018. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez tök normális
2018. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajaj, de mennyire, hogy volt. Szemből, csókolózás mellett, és a kezemben a melle... Egy perc alatt.
2018. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!