Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy úgy élveztél egy lányba (vagy ha lány vagy, akkor úgy élvezett beléd a pasi) részben, vagy egészben, hogy nem beszéltétek meg előtte, hogy mehet így is?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt? Miért élveztél bele? Mit szólt a partner? Mi lett utána..?

Hány évesek voltatok? Hányadik partnerei voltatok egymásnak kb?


2018. máj. 30. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, arról volt szó kiveszi, elég mérges voltam. Akkor viszont jó volt.
2018. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt ilyen,meg se engedem a pasinak,hogy gumi nélkül betegye ha nem szedek gyógyszert és nem akarok gyereket.
2018. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
18/L vagyok. Egy buli után történt januárban. Őszintén nem akadtam ki a fiúra, gondoltam nem lesz semmi baj, nem olyan egyszerű gyereket csinálni. Hát dehogynem. Terhes lettem pedig csak egyszeri alkalom volt. De elvetettem természetesen. Azt nemtudom neki hányadik voltam, de ő a 6.volt nekem.
2018. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van. F
2018. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21 voltam és az első barátnőmmel így volt kezdetektől fogva. Szedett rendszeresen fogamzásgátlót, én ugye szűz voltam, szóval ő nem csinált ebből problémát. Első alkalommal nem is mentem el. De utána meg folyton benne mentem el óvszer nélkül. Ami a betegségek miatt amúgy nagyon felelőtlen. Nekem lett volna félnivalóm csak persze. Én vártam, hogy majd mond valamit, de magától értetődőnek vette, hogy benne megyek el. Én ő neki olyan 5-6. partnere lehettem szerintem és ő volt akkor 22. 4 emberről konkrétan tudtam, de 1-2 még lehetett neki előttem. De nem tudom pontosan, mert sosem faggattam. Arra a kérdésre meg, hogy miért élveztem bele? :D:D:D:D:D Azért mert lehetett és nagyon jó érzés, nyilván ő is szerette
2018. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megbeszéltük, hogy nem megyek el benne, de amikor közeledett a vége, a fülembe súgta, hogy élvezzek belé. Akkor jó ötletnek tűnk, nagyot élveztem. Után jött a para, szerencsére nem lett semmi.
2018. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen. Mindig az első a védekezés. Ha gumi van rajta igen .
2018. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Az kemény, hogy 18 évesen a hatodik pasit gyűröd, akit egy buliban szedsz fel, és minden további nélkül belédélvezhet. Itt nem is csak a terhesség a baj, hanem mondjuk egy rakás nemi úton terjedő betegséh is baj lehet.. Nem is értem, hogy lehet valaki ilyen felelőtlen... Nem a szexel van a baj, hanem hogy neked ez így simán belefér, majd kikaparják...

A kérdésreválaszolva, ha nem szedek gyógyszert akkor amúgy szóba se jöhet részemről a gumi nélküli szex, ha gyógyszert szedek egy tartós kapcsolatban akkor meg nyilván nem baj ha elélvez úgy a pasi. Ez az időben kiveszem ezt csak a hülyék csinálják, ha meg valakivel csak egy kalandra lennék együtt akkor az esetleges betegségek miatt szintén maradna a gyógyszer.

2018. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, egy "szeretői" kapcsolatban, mivel engedte gumi nélkül betenni, feltéteztem, hogy tablettával védekezik. Hát nem szedett semmit. Kicsit mérges volt utána, de megértette, hogy miért történt. Gyerek nem lett belőle.

Felnőttek vagyunk mindketten, fogalmam sincs, kinek hányadik partner volt, a sajátjaimat sem számolom, kb 20 körül járhatok.

2018. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem forditva volt. megbeszeltuk hogy beleelvezhetek de nem tettem. de olyan is volt hogy menet kozben mondta hogy nyugodtan elvezzek bele mert fogamzagatlot szed :)
2018. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!