Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan több férfi is, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan több férfi is, aki arra használja a Tindert, hogy egy-egy éjszakára szexre szedjen fel csajokat?

Figyelt kérdés

Én belefutottam egy ilyenbe, csak ő bár én sem akartam semmi ilyet, előadta, hogy komoly kapcsolatot keres.


Nyilván tudom, hogy a legtöbben szexpartnert keresnek, egyértelmű.


2018. jún. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Az osszes
2018. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, de minek jell előadni a kamuszöveget????


Annyire hülyeség. Még én éreztem magam rosszul, hogy ott fogom bizony hagyni.

2018. jún. 23. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Aterzem en is, ezert adtam ezt a valaszt. Dehat ez van, nem lehet ott ismerkedni:)
2018. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 Ez nem igaz! Én pl nem egyéjszakást keresek, hanem komolyat. Szóval a mindegyik már nem állja meg a helyét, mert én tutira nem.. Na nem mintha nagyon bővelkednék akármelyikben is... :/


Kérdező, ha biztosra akarsz menni, akkor kerüljük ki a tindert, küldesz, te is egy képet, meg én is, aztán, ha tetszik a dolog, akkor témázhatunk. 😃😃


Amúgy a lányok közül is inkább szexpartnert keresnek többen?!

2018. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tinder erre lett kitalálva, egyéjszakásra, szexkapcsolatra.
2018. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Az lehet, h erre lett kitalálva, viszont semmi sem állandó, minden formálódik, változik, és ez így is van jól... Szóval attól még, hberedetileg ez volt a cél éppen el is lehet odáig jutni, h az egyészakások alkotják a kisebbséget, a komolyak a többséget. Persze nem azt állítom, h ez így van, csak azt, h attól még h arra lett kitalálva, az nimcs kőbe vésve, h csak arra lehet használni...

2018. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pasiként elsősorban komolyat keresek.
2018. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!