Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak általában rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak általában rossz az első alkalom, a fiúk viszont tudják élvezni? Van hogy a srácnak rosszabb?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen nagyon jó!Az is a baj,mert könnyen el lehet idő előtt sülni.Szokatlan az érzés amit a meleg nedves nuni nyújt.
2018. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, az első alkalom egyáltalán nem volt olyan jó. Egy rutinos, nálam idősebb nővel csináltam, tudta, hogy szűz vagyok és nagyon figyelt rám. Élveztem, de többet vártam az egésztől. Nem a nőn múlott, ő mindent megtett. Pár alkalommal később sokkal jobb és élvezetesebb lett.
2018. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel az első is nagyon jó volt, nem is sültem el túl hamar sem szóval minden szempontból siker volt számomra. Ez is szerintem emberfüggő is mit hogy él meg. 28/F
2018. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor én vesztettem el nekem az eleje volt egy kicsit kellemetlen, de akkor sem fájt. Amikor ez elmúlt természetesen élveztem.
2018. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A srácoknak akkor rosszabb ha rossz adottságúak. Nem elég kemény az erekció. Vagy nem folyamatos. Vagy kicsi a farkuk amit ők nagyobbnak hittek az első "bevetés" előtt.
2018. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amikor én voltam szűz fiúval, ő élvezte velem, próbált rutinosnak tűnni, de észrevehetően "filmekre" alapozott.

Az első alkalom viszont nekem fájt, kellemetlen volt, pedig nem bánt velem durván a partnerem.

2018. jún. 21. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem rossz volt. Elszakadt a "cérnám", ömlött a vér, fájt, csípett, 2 napig a pisilés is kín volt... Szinte egy hét kellett mire rendbe jött, és tudtam megfelelően használni. utána nem volt gond.
2018. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fizikai érzetre nekem nagyon nem volt jó, igazából el sem mentem. A lány nagyon stresszelt én bennem meg akaratlanul is az volt, hogy velem van baj, illetve annyira szorított ő is akaratlanul, hogy fájt. Ezek miatt már csak félig állt. De ő magának így is megoldotta, hogy majd megfulladt és összeesett rajtam. Én meg csak ámultam, mert kizárólag az ő érdeme volt nem az enyém. Viszont, hogy egy lány ennyire be legyen rám gerjedve, hogy így is megoldotta, soha többet nem élek át szerintem ilyen szépet. Későbbiekben meg egyre jobb lett, ahogy oldódott. Akkor már el tudtam menni és általában elég gyorsan :D
2018. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!