Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik mellett döntenétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

Nőként kicsit életszerűbb dilemmát hozok, mint amit a farokméretfüggő srácok szoktak. :)


Ismerkedsz két pasival, mindkettő megpróbálna veled egy kapcsolatot, neked viszont választanod kell közülük.


Az egyik külsőre pont az eseted, nem bírod levenni róla szemed, annyira tetszik, de a farka túl nagy neked és a szexbeli igényeitek sem passzolnak túlzottan. Egyéb dolgokban nincsenek nagy ellentétek köztetek.


A másik külsőre vállalhatóan néz ki, de ettől még nagyon nem az eseted, viszont eléggé egy hullámhosszon vagytok (ezért adsz neki esélyt). A szexbeli igényeitekben is passzoltok, de a farka kisebb, mint amivel igazán jó lehetne neked és ez őt zavarja.


2018. jún. 21. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

ha jól értem:


1. dögös, semmi más, szex sem az igazi

2. nem tetszik, a szex sem igazán jó, de legalább egy hullámhosszon vagytok


hát, nekem ez úgy tűnik hogy a 2. pasiban szert tettél egy barátra kb és ennyi, alapból akivel a szex nem jó azzal minek jössz össze, előbb vagy utóbb úgyis probléma lesz belőle

2018. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem jól érted. Az első tetszik, jól meglehetnétek, de a szex miatt lehetnek komolyabb összetűzések köztetek, ha képtelenek vagytok kompromisszumokra. A másodikkal hasonlóan gondolkodtok, hasonló dolgokra vágytok, de ő kevésnek érzi magát az ágyban.
2018. jún. 21. 12:03
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Az elsőnek igaza van ha nem jó a szex annak elöbb vagy utóbb következményei lesznek, a második valóban jó lenne fiú barátnak.
2018. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Micsoda dilemma!

Én férfiként arról dönthetek,hogy jobb vagy a bal kezemmel csinálom-e.

2018. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

te írtad a kérdésben: "a farka kisebb, mint amivel igazán jó lehetne neked", írtad hogy őt zavarja, de azt is hogy neked ekkorával nem a legjobb, szóval én jól értettem, max rosszul fogalmaztál


amúgy meg az első a jelek szerint sehogy se jöhet szóba, mert az hogy dögös, nem mész vele sokra hosszú távon, bár bevallom picit olyan érzésem van, mintha te csak akarnál egy pasit, mert különben nem is gondolkodnál az elsőn, akinek csak a külseje tetszik

2018. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
ilyet egy nő nem ír, ez kamu, te pasi vagy!
2018. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam rosszul. Az, hogy a farka kisebb mint "kéne", nem jelenti azt, hogy a szex rossz vele. Csak vannak dolgok, amiket másképp kell megoldani.
2018. jún. 21. 12:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Te most parhuzamosan dugsz?;)
2018. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, haladunk :D Ha meg tudjátok oldani bizonyos pózokkal a méret problémát, akkor igazából az nem probléma. De ha már szexeltél vele, akkor meg nem hiszem, hogy akkora probléma lenne a külsejével. Ha nem ronda (a te szemmértékeddel), hanem normálisan néz ki, csak egyszerűen nem az eseted, akkor meg neki adhatsz egy esélyt, mert ha megszereted akkor ő lesz az eseted. Persze attól függ mióta tart ez, mert ha már hónapok óta és még semmi vonzalom, akkor úgyis mindegy.
2018. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Ja, ez tényleg jó, mert hoztál egy farokfüggő punci-példát: van egy túl nagy farkú, akivel nem jó a szex, de Adonisz, meg van egy kisebb farkú, akivel egyéb módon legalább klappoltok, de a szex ott sem oké.Szerintem jön a harmadik f..sz...
2018. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!