Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha valaki a masszázsolajat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha valaki a masszázsolajat, síkosítót nem a szekrény/fiók mélyén tartja, hanem a polcon a parfüm, hónaljstift és ilyenek mellett?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 08:57
 1/4 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Nekem pont a fiókos dologgal volt problémám, mert abba amikor a kölkeim benyúlkáltak, megkérdezték, hogy ez mi, bezzeg ha ott volt a sima illatszerek-tusfürdők-egyéb kencék között, akkor meg észre sem vették.


Ha meg vendégem jön, akkor annyi diszkréciót elvárok tőle, ha már beengedtem a házamba, hogy legyen kedves észre se venni a dolgot.

2018. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én féefiként kb ez a legutolsó,amit egy házban megnézek.
2018. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ott van, az óvszer is. Sokkal egyszerűbb, nem kell kotorászni állandóan, hanem csak lekapom ha kell. Amúgy meg ha egy haverom jön fel az kb nem is törődik vele, ha pedig egy női ismerős/kiszemelt általában azért jön fel a szobámba, mert lesz is valami.
2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En jobb szeretem eltenni szem elol, mert engem ert mar evvel kapcsolatban kellemetlen elmeny. En sem szeretnem masnal latni. Baromi rosszul erintett, amikor keresztanyameknal kellett csinalnom valamit a szamitogepen es "menj csak be ulj le" es ott figyelt az arcomtol 20 centire a sikosito meg a vibrator a nappaliban az iroasztalon... probaltam eszre sem venni, de egybol nagyon gusztustalan dolgok ugrottak be, sajnos vizualis tipus vagyok. Es nem szeretne az ember a csaladtagjait olyan helyzetekben latni, amik nekem bevillantak...
2018. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!