Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes hagyni, hogy a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes hagyni, hogy a barátnőm megujjazzon?

Figyelt kérdés

A barátnőm mondta, hogy szívesen megujjazna, amikor szex közben én vagyok felül. Én nyitott vagyok mindenre (kivéve abban, hogy bevonjunk egy 3. embert is, de ez nem is merült fel és nem is fog), de ez egy kicsit furcsa.

Mondjuk, ha Ő kibírja, hogy análba csináljuk, akkor én is kibírom az ujjazást (valamit valamiért).

Mit gondoltok erről? Tapasztalatok? Érdemes vállalnom ezt?

22/F



2018. jún. 20. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

" Ha Ő is kibírja h análba csináljuk,akk Én is kibírom az ujjazást valamit valamiért"


Ha izgat a dolog akkor próbáljátok ki,max ha nem jön be akkor nem csináljátok többet,de ne azért engedd meg neki mert Ő is megengedi az anált. És ennek akkor lenne homi beütése ha egy shemale egyénnel csinálnád nem egy nővel.

2018. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga! Én nem szeretem ha análisan simiznek, de nem is dugom a lányt fenékbe! f.
2018. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem, hogy miért fél sok fiú ennyire ettől. Nem kell attól tartanod, hogy ebben bármi homoszexuális töltet van, mert nincs benne. Az anális izgatás és a homoszexualitás nem feltétlenül összetertozó dolog, sokan a sok homofób ilyesztgetések miatt ilyen problémával küzdenek. Csak te és a barátnőd csináljátok, ha nem jön be max azt mondod, hogy máskor ne, senki nem fogja tudni. Szerintem feleslegesen stresszeled magad. Sok szerencsét kívánok :)
2018. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!