Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Személyes tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az oldalon keresgéltem a masztival kapcsolatban 1-2 dolgot, ami élvezetesebbé tehetné az önkielégítést.

Találtam olyat hogy a csiklóra ha teszünk fogkrémet, majd csiklóizgatóval elkezdjük izgatni magunkat, akkor az élvezetesebb lesz. Ez igaz?

Valamint valakinek van még valami tipp?

Előre is köszönöm.:)

/19L/



2018. jún. 20. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Drótkefe...
2018. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán van olyan fogkrém, amelyik semleges,de a legtöbben mentol van, amelyik a nyálkahártyáján először hüsít, azután éget. Legyen a közelben 2 liter tej, hogy tudj öblögetni, ha kell.

Ha viszont nem okoz bajt, akkor jól fölerősíti az érzékelést. Gondolj arra, hogy egy mentolos cukorka után milyen metszően hideg a fagyi, és tüzes egy középmeleg tea. Én férfi vagyok, nem merném kipróbálni a makkomon.

2018. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! :)
2018. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Zuhany rozsa?
2018. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor próbáld ki, ha mazo hajlamaid vannak!
2018. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tested te ismered, te tudod mi a jó neked. Egyes dolog, ami másnak jó, neked már sok lehet vagy éppen kevés. Ezt magadnak kell kitapasztalni. Volt partnerem, akit az készített ki, ha érzékien nyalok alá, volt aki azt sem bánta volna, ha csiszolópapírt rakok a nyelvemre. Persze ez erős túlzás, de gondolom érted...
2018. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Van külön erre a célra a Durexnek bizsergető zseléje, ami fokozza az orgazmust. Ajánlom figyelmedbe jó cucc!
2018. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogkrém? Jaj. Józan eszedet hol rejtegeted?
2018. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!