Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat mennyire lombozza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat mennyire lombozza le a kevésbé szép női test, ha a nő közben meg nagyon-nagyon kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy nincs túlzottan jó alakom,de nagyon kívánom a szexet és élvezném is nagyon,ha ez a gátlásom nem lenne.Férfiak mennyire kritikusak?Egy kapcsolatban nem petyhüdne le a farkatok emiatt? Szopni is nagyon szeretek.
2018. jún. 18. 22:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

" Azt kell keresnek aki téged akar"

köszönöm

2018. jún. 19. 01:00
 22/58 anonim ***** válasza:
64%
Minden férfinak más jön be,és lehet te amugy is alulértékeled magad,nem is biztos,hogy rossz a tested,csak te gondolod,nem tudom milyen tested lehet,de én egy nővel se vagyok kritikus a teste miatt,ha van benne legalább egy dolog ami meg tud fogni:)
2018. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

akkor,ha valakit érdekel,felsorolom,mi az ami nagyon-nagyon szép bennem és mi az,ami nem szép :


Nagyon-nagyon szép:

-ajkaim

-fogaim

-szemem formája

-hajam

-kézfejem

-lábfejem

-vádli

-boka

-hangom

-puncim

-fülem

-az arányos testalkatom,hogy van fenekem,mellem,

de mindehhez vékonyabb derék társul

-és hogy nem vagyok szétfolyós,feszesebb típus vagyok



Ami közép kategória:

-fenekem



Ami nem annyira szép:

-karom (csak a felkar),kéne gyúrni

-comb (kéne fogyni)

-has (kéne fogyni,gyúrni)

-hát ( kéne fogyni)



A mellem nem tudom,hova tartozik,de szép a mellbimbóm,nagyobb a mellem ( C kosár),melltartóban és ruhában nagyon szép,de anélkül, ha állok,akkor lógós.

Ha fekszek,akkor nem lóg.Szóval nem tudom.


Na ilyen vagyok én kb.

2018. jún. 19. 02:06
 24/58 anonim ***** válasza:
46%
23.válaszoló vagyok,szerintem te eggyálltalán nem vagy akkor rossz nő én simán bevállalnálak,de más is ,szerintem te nagyon alulértékeled magad.
2018. jún. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
nagyon lefoglal ez a 3 hibám : lógós cici,alhasháj és összeérő combok.
2018. jún. 19. 03:32
 26/58 anonim ***** válasza:
60%
hagyjátok már, sík hülye :D
2018. jún. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a legtöbbünket nem zavarja amíg nem vagy kifejezetten kövér vagy csúnya. (De biztos van aki úgy is "megelégedne" a lelkesedéseddel.)
2018. jún. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
0%

az a baj mindig ti vagytok a legkritikusabbak a saját testetekkel


nekem pl bejön a teltebb alak, enyhébb narancsbőr és stria izgató combon, popsi tájon

a nők meg ettől félnek, nekem barátnőimen bejött ez a dolog


persze van akinek 6 órát mutat a dolog ezektől, meg van mind2 lehetőség

2018. jún. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon röviden: semennyire.

Ha működik a kémia ezek a dolgok másodlagosak nállam.

2018. jún. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Hát hogyan mondjam, hogy megértsed: az, hogy odaadó szerető vagy (leszel), az, hogy a párodnak nem kell könyörögnie a szexért, odateszed magad, az százszor többet nyom a latban, mint azok a felsorolt "hibáid"!

Gondolkozz logikusan: ismerkedéskor mit fog látni az a fiú? Ha nem a szaunában ismerkedsz :) A csinos arcodat, szemedet, fogadat, ajkakat, lábadat, és leginkább a domborodó melledet! Azután pedig beszélgetni fogtok, ismerkedni, jó esetben közös programok, ahol nem a felkarod izmossága lesz a fontos ;) majd csókok, símogatások. Eddigre már kialakul a szerelem és a vágyakozás. És még az alhasad sehol sincs, de az összeérő combod se. (Ez mekkora butaság, őrület!!) Végül összejöttök, addigra az a fiú már megőrül a vágytól, és nem érdeklik a részletek, hanem téged akar. Nem a mellbimbódat, nem a felkarodat, nem az összeérő részt a combodon, hanem téged, mindezt együtt. Szétveti az öröm, hogy a barátnője szexi, kivánós, és hogy vele van. Dehogyis fog lekonyulni!

Az utcán pedig a legbüszkébb lesz, hogy milyen jó nő van vele. :)

Foglalkozz egy kicsit kevesebbet a "hibáiddal", bátran ismerkedj, és nem lesz semmi gondod, sőt!

Milyen garanciát adjak erre? Férfi vagyok, tudom, mit beszélek.

2018. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!