Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyok.hu tapasztalat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyok.hu tapasztalat?

Figyelt kérdés

lassan 24 éves leszek, srác vagyok és alkalmatlan szocializálódásra, ezért nincs olyan sok barátom se, barátnőm meg sose volt, mondjuk ehhez az is hozzátesz hogy se arcra, se alkatra nem vagyok valami vonzó (azért ápoltnak ápolt vagyok)

elkezdtem gondolkodni prostin, rossz lányokról mi a vélemény? hozzám nem nagyon tudna jönni, a prosti lakására menést meg úgy képzelem el hogy amint belépek leüt valaki és másnap ruha, értéktárgyak és vese nélkül ébredek a senkiföldjén

normális válaszokat előre is köszönöm



2018. jún. 18. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Vannak értékelesek. Olvasgass. Senki nen üt le. Túl sok filmet nézel. Igényeshez menj, akinek vannak pozitiv ertekelesei. Ennyi a nagy titok. De ha ennyire eletképtelen balfék vagy, akkor verd ki magadnak
2018. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a kb 15 ezer forint nem ér annyit nekik se hogy leüssenek meg a semmi közepére vigyenek 😁
2018. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfordultam már pár lánynál az oldalról, mentem fizettem megbeszéltük mi legyen élveztem és jöttem. Nem volt negatív tapasztalatom, nem raboltak ki. Meg kell nézni kihez megy az ember, ha igényes mehet, ha kupi van, koszos el kell jönni ez kiderül már az ajtóban.
2018. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam párnál, szép élmények voltak, bár volt 1-2 "azért ezt a pénzt jobb helyre is tehettem volna"... Mármint hogy nem érte meg. Nem loptak még soha semmit, pedig zuhany előtt a ba5zobába hagyom a ruhám, benne mindennel.


Igaz, megválogatom kihez megyek, csak szimpi, jó értékelésű lányokhoz.

2018. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nel jártam en is már és csak jó volt igaz bolt h sürgetett vagy nem volt kedve el élvezni és pihit akart de azer is úgy megdongettem h leborult az agyrol 😄 Nem bántanak ha csak azt nem kered
2018. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!