Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha alig szexelunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha alig szexelunk a parommal es akkor is rossz? Elhagyni nem akarom mert szeretem 22/L es 33/F. Masfel eves kapcsolat

Figyelt kérdés
sosem volt igazan jo a szex, de az elejen sokkal jobb volt, mint most es gyakoribb. en nagyon szeretem. gondoltam ossze csiszolodunk az idovel. de mar iszonyatosan frusztralt vagyok, sokszor fantazialok mas pasikkal mostanaban. az elejen heti tobbszor szexeltunk es nem ment el olyan hamar, olyan 15-20 percig birta kb. most amikor egyaltalan szexelunk akkor meg elmegy kb 2 perc utan semmi elojatek semmi utojatek... probaltam vele megbeszelni de mindig csak annyi hogy jo majd tobbet szexelunk... de ugyerzem a fuvezes meg a wowozas jobban lekoti. pedig miota egyutt vagyunk fogytam 10 kilot, sportos vagyok, aranyos a testem, a melleim is meglettek csinaltatva (mielott valaki belekotne: magam fizettem, o azt mondta jo vagyok laposan is.. egyebkent szep lett a vegeredmeny, nem tul nagy) arcra sem vagyok csunya, apolt vagyok, igenyesen oltozkodom. tehat nem a kulsommel van a baj. egyutt is elunk egy eve, jol kijovunk, aprosagokon szoktunk csak veszekedni. de megis a szex egyre rosszabb vagy egyaltalan nem szexelunk vagy heti 1x de akkor is kb 5 perc. mar nagyon ki vagyok akadva, megcsalni nem akarom. de olyan mintha impotens lenne vagy nem is tudom...
2018. jún. 17. 02:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amúgy miért baj, ha valaki 10 évvel idősebb pasival van? Miféle idióta felvetések ezek?


A függőség, az a baj. A játék- meg a drogfüggőség.

2018. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen wow meg fű? Kissé mintha leragadt volna a 20 éves kor alatti szinten. Egyébként minél ritkább a szex, annál kevésbé fogja bírni a pasi. De úgy tűnik, hogy sűrűbben már nem is fogja akarni, mert már nem érzi a késztetést. Van miből választani, hogy miért. Keress egy komoly faszit, akinek 33 évesen már benőtt a feje lágya és hagyd a fenébe ezt a drogost hülyegyereket.
2018. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Babám a szerelem hamar elillan. Tudom most még egy darabig mellette fogsz vergődni, de hallgass a tapasztalatokra! 6 évig éltem egy majdnem impotens gyorsasági bajnokkal. Felesleges vele töltened az időd. Most másokról fantazialsz, de egy idő után másokkal leszel, és nem csak a fantáziadban. Lepj le! !!
2018. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben a “kapcsolatban” maradsz, meg is érdemled a sorsod.
2018. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csupán kiváncsiságból, a kapcsolat elején neked jó volt a sex?
2018. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A megcsináltatott mellek is lehetnek taszítóak.


Amúgy meg szerezz be egy vibrátort, s ha nem elégít ki, akkor csináld azzal. Előtte.

2018. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A fu az oka, hogy nincs nem vágy.

33evesen meg kinottunk mar a fuvezesbol...( es a netes jatekokbol is) gaz ez a pasas.

2018. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!