Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánynak széles szája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak széles szája van, akkor erősebbet is tud harapni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy az a kutya tud erősebbet,amelyiknek szélesebb a pofája.De ez akkor gondolom emberekre is igaz kell legyen.Ha egy lánynak jó nagy,széles szája,fogsora van,akkor erősebbet is tud harapni egy átlag lánynál?

Ez a fétisem :S



2018. jún. 16. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyákhoz hasonlítod a lányokat?
2018. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van iylen harapás-erősségmérő, egy krokodilos filmben láttam. Vegyél egyet és próbáld ki vele.
2018. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 nem,csak ha ott így működik,akkor gondolom a lányoknál is
2018. jún. 16. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.. mennyire jó ez a megközelítés a nőknél. Mivel kétlem hogy a kacsa szájú libák jobban harapnanak egy érett édes almába azért mert szélesebb nagyobb a szájuk. Tudod ez függ attól is mennyire erős az allkapcsuk. Így nem kéne erre az alapra epitened a nők irányában. 🙂
2018. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állkapocs izom számít, ami jól látható a kutyáknál, de az embereknél sokkal kisebb és gyengébb, ezért a nőnek nagyon soványnak az állkapocsizmának meg nagyon erősnek kell lennie, hogy azt ránézésre észrevedd, de a száj méretéhez konkrétan semmi köze ennek.
2018. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A száj alatt nem az ajkakat meg a “kacsaszájat” értettem,hanem magát a szájüreget.

De akkor ha egy lánynak szélesebb a mosolya-fogsora- nem tud erősebbet harapni?

És az állkapocs méret számít?Nagyobb állkapoccsal erősebbet tud harapni?

2018. jún. 16. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak az izom mérete/ereje számít, a szájüregnek és a csont nagyságának semmi köze hozzá. Nézz utána hol az állkapocs izom ha gondolod, de nem hiszem, hogy találsz olyan csajt akin kitagad, hogy abból meg tudd állapítani, hogy erőset harap. (Esetleg próbálkozz kövér nőkkel, különösen olyanokkal akik sokat esznek térfogatra és nem csak kalóriára, nekik valószínű erősebb lesz a harapásuk, mint az átlagnak.)
2018. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az az álkapcsot összehúzó izom erőssége számít... de tényleg nevetséges, hogy "kutyák pofájához" hasonlítod a nők száját.


Egyébként is, miért olyan fontos neked, hogy ki tud erősebbet harapni? Hód vagy?

2018. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekes,azt gondoltam ha jó nagy állkapcsa van,akkor erőset is tud harapni.De hát a ragadozó állatoknak is nagy állkapcsa van,gondolom ez azért nem véletlen.

És ha sokat rágózik,a rágózás erősíti az állkapocs izmát,akkor erősebbet is tud harapni?

Egy diót fel tudna törni a vagy egy tollat szét tudna roppantani a fogaival egy lány?Olyat már láttam aki egy ceruzát harapott ketté.


Nem vagyok hód

2018. jún. 17. 13:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a tollat könnyebb elharapni, mint a ceruzát,d e a diót azt kétlem, nem is a keménysége, hanem a mérete és az alakja miatt.
2018. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!