Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan hogy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan hogy ti mondtátok a lánynak hogy csak szexet akartok tőle, de aztán mégis elkezdtetek többet érezni? Ha igen mennyi idő után éreztetek többet?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, fél évvel később kezdtem érezni, de ettől még ugyanúgy szexkapcsolat volt még akkor.

25/F

2018. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani neki! Jönnek maguktól ha olyan van! És álltálában mindig több lesz belőle!
2018. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🖐🏻
2018. jún. 1. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem szerelmes beléd!! Csak a lyukad kell neki. Ne reménykedj!! Ha szeretne már rég veled lenne. Le is pontozhatsz,akkor is így van
2018. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :) senkit nem szokásom.

kapcsolatot én se akarok ugyse csak kiváncsi voltam, kiváncsi ember vagyok

2018. jún. 1. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz mi??! Azért tetted fel ezt a kérdést....ne hazudj
2018. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, ilyen nem volt, viszont olyan igen, hogy randiztunk párszor, jól éreztük magunkat, (szerelmes nem voltam, de valami megindult bennem), 2x lefeküdtünk, de a második után őszinte volt, hogy még nincs túl a volt barátnőjén, és neki ez így nem fog menni.

(Tudom, hogy nem szándékosan csinálta, hogy csak arra ment, és ezzel koptatott le, mert egyszerűen nem olyan volt...)

Utána néha összefutottunk barátként. Mikor az egyik kapcsolatomnak vége lett, ő volt mellettem, nála aludtam (nem szexeltünk.)

Aztán rá 1 évre discoban futottunk össze (kidobó), ott volt egy csók. Utána írkált olyanokat, hogy bánja, hogy akkor úgy akakult, stb. 1x találkoztunk még, akkor is mondta, hogy kész lenne velem komoly kapcsolatra, és nem szúrná el. De akkor én nem voltam kész, mélyponton voltam. Ez 3 éve volt, azóta mindkettőnknek van komoly kapcsolata Facen szokta like-olni a képeim, de beszélni se beszélünk.

2018. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!