Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mutassam ki neki? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még egy évem van a gimiből, hogy jelezhetném a tanáromnak hogy nagyon bejön? Már évek óta.. Nem akarok nyomulni, igazából nem is mernék, csak valahogy mégis tudatni akarom vele.

2018. jún. 16. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Üzibe nyomj neki egy lájkot:D
2018. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Milyen órát tart neked? :D Szereted a tárgyat is? Esetleg annál remekelhetnél minél jobban. Mindig legyél felkészült (amúgy sem árt az sosem :D), sikerüljenek jól a dogák, jelentkezz, ha olyan az óra, így lehet felfigyel rád jobban, ha eddig nem tette. Mosolyogj rá szépen, köszönj jó hangosan, lelkesen. :D Nem tudom, az már túlzás lenne-e, hogy ha valamit nem értesz (vagy úgy teszel, mintha nem értenéd), akkor az osztálytársaid/barátaid helyett hozzá mész oda, hogy esetleg el tudná-e magyarázni neked gyorsan még egyszer, vagy ilyesmi. És akkor is egy szép nagy mosoly. Most diákként, ennél jobban nem kéne "nyomulni" szerintem idő előtt. Viszont egy-két ilyen aprósággal talán felkelted a figyelmét.

Egyébként ő hány éves? Tuti nincs senkije? :D

2018. júl. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :D Egyébként csak tizedikig tanította az osztályomat, szóval már nem. :( De néha helyettesíteni szokott nálunk, meg a folyosón szoktam látni. Így nem lenne még valami tipped? :D Kicsit nehezebb a helyzet mintha lenne vele órám. És úgy tudom nincs senkije.
2018. júl. 24. 16:08
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja és annyi hogy négyes voltam a tárgyából, és 30-40 között van. :D
2018. júl. 24. 16:17
 15/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ne mutasd ki...
2018. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!