Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mutassam ki neki? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még egy évem van a gimiből, hogy jelezhetném a tanáromnak hogy nagyon bejön? Már évek óta.. Nem akarok nyomulni, igazából nem is mernék, csak valahogy mégis tudatni akarom vele.

2018. jún. 16. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyáltalán nem jó ötlet a tanároddal kavarni. Bocsi :/
2018. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak akkor akarnék miután elballagtam. Egy évet még kibírok, csak amíg még odajárok szeretném ha tudná hogy tetszik nekem, és esetleg léphet majd ha akar.
2018. jún. 16. 12:37
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Majd akkor jelezd neki, ha leérittségiztél.
2018. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Ne tudasd! Várj ezzel!

Miből gondolod, hogy kölcsönös a dolog? Rajtad kivül rengeteg lány jár oda, miből gondolod, hogy pont téged választana adott esetben?

Ha van erre hajlandósága akkor már megtette korábban is. Te szeretnél sokadikként beállni a sorba?

2018. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Személyesen, az a tuti...,mire vársz, hajrá:)
2018. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És hogy adjak jeleket, mit csináljak?
2018. jún. 18. 21:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg vége. Egy év nagyon sok idő arra, hogy csak úgy legyetek egymás mellett anélkül, hogy hozzád érhetne. Ha viszont elkezd kavarni veled akkor az könnyen az állásába, karrierjébe kerülhet.
2018. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én kibírom ezt az egy évet még. De a kérdés még mindig az hogy hogyan mutassam ki neki hogy bejön. Tudom hogy az állásába kerülhet, épp ezért írtam le már többször is hogy megvárom amíg elballagok. Ötletek? :D
2018. jún. 27. 19:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utána mutasd ki. Most még korai.
2018. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 És hogy csináljam?
2018. júl. 14. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!