Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap szexeltem egy prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szexeltem egy prostival. Miért csavargatta a mellbimbómat dugás közben?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 09:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Űrítésre kellett. Arra tökéletes volt. Ezzel meg nem ért el semmit ugyanúgy bírtam.
2018. jún. 11. 11:01
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálta mert tele van idegvégződésekkel, kifejezetten érzékeny testrés és stimulálta, azaz ingerelte. Van aki baromira élvezi, van akit totál hidegen hagy
2018. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valami ilyesmire gondoltam én is.
2018. jún. 11. 11:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet úgy saccolt h langyosabb vagy
2018. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A prostik hüvelye munkaeszköz. Mint minden szerszámnak, ennek is van kopása és kihordási ideje. Emiatt az ép eszűbbek igyekeznek mindent megtenni, hogy az aktus minél rövidebb ideig tartson, azaz minél kíméletesebb legyen számára. Nyilván ezt a vendég nem jó, ha észreveszi. Így mindenféle trükkel próbálkoznak a cél érdekében. A melled tekergetése mellett az előzetes szájmunka, egyéb testrészeid stimulálása, vákuumcunami, csípővel kőrzés, az élvezet megjátszása, miegymás is ide tartozik, akárcsak a különféle kenőanyagok és illatszerek, feromontartalmú anyagok használata. Egy jó prostituált 3..5 perc alatt is eljuttatja ügyfelét a csúcsra, ha elég ügyes. Ugye egy nem túlhajtott szerszám hosszabb ideig marad munkaképes. Ezért van, hogy egyes lányok napi fuvarszáma erősen eltér, illetve gyakran 40..50éves korig is kihúzza némelyik az ipart. Legtöbbjük viszont 25..30 évesen abbahagyja - mindenféle alsó táji problémák miatt, mert ez nem egy emberbarát szakma...
2018. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon kamu szaga van a kérdésnek :D

Már a kérdésben szereplő megfogalmazás is erről tanúskodik :D

2018. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15-ös, aztaqrva... olyan erekcióm lett, hogy feltépte a sliccemet a meetingen.


:D


Na most már elmegyek qrvázni, felkeltette az érdeklődésemet 😃

2018. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És ugyan miért lenne kamu ? Mi a bajod a szöveggel. Ne legyünk már hülyék könyörgöm ! (16-os)
2018. jún. 12. 17:00
 19/19 anonim ***** válasza:
nyilvan hogy uritesre kellett, neki meg a penzed kellett. mindenki azt kapta ami jart neki. mi a gond ?
2018. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!