Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap szexeltem egy prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szexeltem egy prostival. Miért csavargatta a mellbimbómat dugás közben?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Unta az egészet és valamivel lefoglalta magát.
2018. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor jól megjátszotta annak ellenére, hogy unta. :)
2018. jún. 11. 09:40
 3/19 A kérdező kommentje:
Még annyit szertnék hozzátenni, hogy nem állandóan, hanem csak pár másodpercig egy-két alkalommal.
2018. jún. 11. 09:43
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

És ezt most miért tőlünk kérdezed, miért nem ott, akkor tőle?

Hát honnan a fa**omból kéne nekem ezt itt most nekem tudni, hogy ő ott akkor miért tette azt veled? :O

2018. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat heteroszexualitásba akartam rakni. Lánnyal voltam. :D
2018. jún. 11. 09:49
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Emlékszel arra a tekerős rajzolós táblára, az etch a sketch nevűre? Képzeletben már azzal játszott biztosan. Tuti fújkálta a mellszőrzeted, hogy úgy nézzen ki, mintha a vonal mozogna. Bazzeg.
2018. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet azért mert homoszexuális volt, mint ahogy a kategória is sugallja


amúgy néhány ember szereti a csavargatást és szerintem a prosti mindent kipróbált amit ismert és próbálta kitalálni te mit szeretsz


vagy más is lehet. Én is szexeltem már olyan csajjal akinél csak néztem, hogy miket csinált orál közben és azon gondolkoztam, hogy ezt valaki szeretheti e. De mégis csinálta, mert szerintem hozzá volt szokva, hogy más, előző kapcsolata szerette

2018. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a bimbó nyalogatás, nem mindenki szereti, én sokáig hittem, hogy ez alap, aztán felvilágosítottak, hogy mégsem!!:D

/N

2018. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beépített csavarás ügyi fedett ügynök volt. Ez legalabb annyira ertelmes válasz mint a kérdés. Anyám boroggas.
2018. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
a prostinak az a munkaja hogy dugjon es ugy tegyen mintha neki is jo lenne. ez benne van az arban, hogy nem keresztrejtvenyt fejt kefeles kozben , de tuti lehetsz benne hogy kb annyira erdekelted mint a repedes a feje felett a plafonon. a csavargatasrol meg ugy gondolta azzal is telik az ido hamarabb elmessz aztan takarodj a szobajabol.
2018. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!