Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség a szexben ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a szexben ha olyan nővel vagy akinek van gyereke és olyan nővel vagy akinek nincs?

Figyelt kérdés
Például más a hüvelye, tágabb nem élvezett úgy szexet vagy éppen jobban élvezed mert ugye tapasztaltabb és még sorolhatnám...... Van e különbség ha van gyerek egy nőnek vagy ha nincs?
2018. jún. 11. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki még nem szült nagy valószíműséggel szükebb de ez nem törvényszerű. A nőm 2 gyreket szült de olyan feszes hogy őrület. Voltam gyerektelen nővel is akiben lötyögtem.

Hüvelytornával csodákat lehet művelni.

2018. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: tapasztalatot és szexkultúrát szülés nem határoz meg

2: ha szépen szakadt és a dokik is szépen varrták össze, észre sem veszed, hogy valaha szült

3: szűkösségben én nem éreztem semmi változást, azon kívül, hogy az elején fájt még neki, sok sok síkosító és nem az élvezetről szólt az első pár hónap

4: tudom sokan panaszkodnak nők, hogy hirtelen nem érzik annyira már a férfi farkát mint régen és azt hiszik, hogy emiatt tágok lettek, de ez nem igaz, hanem csak elcsúsztak a dolgok és az érzékelők is megbolondultak, de ezek kis idő után visszaállnak

5: néhány pasi panaszkodik, hogy túl tág a nő, de ez sem átlagos, általában azok lesznek ennyire tágok és maradnak azok, akik sport szinten nagyon alacsonyan teljesítenek. Egy fitt, belevaló lánynak ugyanolyan feszes lesz, vagy ha nem is elsőre, hamar visszanyeri rugalmasságát

2018. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyereke rátok nyit, akkor ő is beszállhat
2018. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, az lenne aztán érdekes :)
2018. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!