Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek van különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek van különbség gumis szex és gumi nélküli szex között? Több lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha a párotokkal egy korom sötét szobába szexelnétek, éreznétek e hogy van rajta gumi vagy nincs?
2018. ápr. 16. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Persze, teljesen más érzés.

Gumi nélkül nekünk lányoknak is jobb.

2018. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen érezni. Mindig is utáltam a gumit
2018. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem azért van sok gumi-párti lány, mert nekik ugyanolyan, hanem mert a hormonok mellékhatásai sokszor nem érnek annyit, hogy egy kicsit jobb legyen a szex. Nekünk is sokkal kellemesebb nélküle.
2018. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Utálom a gumit. Totál megöli az együttlét minden intimitását.

Behatolás előtt is, amíg felhúzza, meg elélvezés után, hogy nem lehet bent hagyni lekókadni, összesimulva akár percekig, hanem minél hamarabb kivenni, stb.

Fúj.


Arra hogy maga az aktus milyen érzés vele, már nem is nagyon emlékszem, szerencsére nem sokat használtuk a férjemmel, azelőtt meg fogamzásgátlót szedtem.

2018. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Aha, persze...megint megy a mese habbal.

Keress rá, mi a stealthing. Pont azért lehetséges titokban levenni a gumit, mert a legtöbb nő számára csak egészen minimális a különbség, vagy csak annyi, hogy a végén nem lesz ragacsos mindenhol.

Ez meg ilyen speciális magyar divat, hogy már a szüzek is tudják, hogy utálnak gumival dugni. Nem az a lényege, hogy jobb tőle a szex!

2018. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen más érzés, sokkal jobb gumi nélkül.

21/l

2018. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 gondolom pasi vagy, de te jobban tudod, mit éreznek a nők szex közben... :D


Én is utálom a gumit, egyáltalán nem olyan érzés vele, mint nélküle. Megöli a legnagyobb intimitást, a test-test kontaktust.


25N

2018. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!