Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban utaznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban utaznátok oda-vissza 250km?

Figyelt kérdés
Költségmegosztás?
2018. jún. 10. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos, hogy nem! Nekem nem ér annyit az egész...
2018. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok pár ezer kilométereket utazik azért hogy hátha a tengerre néző bungaloban majd ujra feltámad a vágy.. ehhez képest a 250 loszar


Másfelől ha ennyire fillereskedsz akkor nem is kívánod te igazan azt a nőt

2018. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a csaj.
2018. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sak egy dugásért nem utazok ennyit.
2018. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen a csaj, és hogy hányszor kéne megjárni. Engem nem zavarna ekkora táv. Simán levezetnék ennyit egy jo sexkapcsolatért.
2018. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, ráadásul határon átívelő kapcsolatom. Igaz, "csak" kb. 120 km volt (oda vissza 240) de nem volt kocsim, a tömegközlekedés gyatrasága miatt pedig körülményes volt az utazás, ezért viszonylag ritkán, havi egyszer találkoztunk. De nagyon kívántam a nőt, szóval megérte. Nyilván komolyabb kapcsolatot ilyen körülmények között nehéz kivitelezni.
2018. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fürdőben a mosdó közelebb van...
2018. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utaznék. Költségmegosztás? Ha van lakása a hölgynek akkor etethet egész hétvégén engemet és az ágyért se kelljen már fizetnem az üzemanyagot természetesen én állom. Ha elmennénk ide-oda vagy hotelba akkor lehet kölcség megosztás. 26 éves fiú
2018. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Férfiként én simán.
2018. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
150 km volt a legmesszebb. Gondoltam egy próbát megér... Annyira megérte, hogy utana még háromszor mentem. Aztán szerelmes lett. Szerencsére nem belém. Most barátok vagyunk.
2020. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!