Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogyha qurváknál és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogyha qurváknál és kripliknél próbálkozik egy férfi akkor ne változik semmi, csak egy kicsit rövidebb sorba állt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Igaz
2018. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
????
2018. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha nem jön össze sehogy sem egy kapcsolat, akkor nem érdemes ennek érdekében az említett rétegeknél próbálkozni, mert jelentősen nem növekednek az esélyeim?
2018. jún. 9. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt azért elmagyaráznád, hogy a prostizás milyen esélyedet növeli? Ezt hogyan érted? Arra gondolsz, hogy a prosti beléd szeret és onnantól a barátnőd akar lenni?
2018. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát arra gondoltam, hogy a prostival mindenki rosszul vagy semlegesen bánik, meg nem akarnak vele kapcsolatot, maximum szexet... És hogyha valaki kedves vele, akkor könnyebben belé szeret.

Mozgássérült embereknél dettó...


És hogy ez a valóságban így van, vagy Ők is úsznak a lehetőségekben mint a többi nő? Csak mondjuk nem 1000 hanem csak 600 férfi közül válogathatnak?

Tehát jelentősen nem kisebb a konkurencia? Értem ez alatt a próbálkozó férfi társaimat.

2018. jún. 9. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez így egy elég béna (terv). És nem tudom, hogy mennyire oké, hogy azért vagy kedves valakivel, hogy beléd szeressen. De te tudod. Szerintem egy prostiknak is ugyanannyi vagy még több férfi teszi a szépet.
2018. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!