Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeétetek már úgy lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeétetek már úgy lánnyal, hogy előtte nem sokkal (aznap) egy havaerotok, vagy más srác is szexelt vele?

Figyelt kérdés

Hogy történt a dolog? Mennyi idő volt a szexek között? Ki volt, akivel előttetek (esetleg utánatok) szexelt?

Hány évesek voltatok és mennyi a többiek?



2018. jún. 8. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Tudtom nélkül sikerült, később derült ki hogy kb 3 óra elteltével voltam együtt a lánnyal
2018. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

A csaj 20 volt, én 21 haverom meg 22. Diszkóba jól elbeszélgetünk vele, de inkább haveromban volt érdekelt, el is tűntek egy negyed órára a mosdóban, utána csak velem foglalkozott, és végül haza is vittem magamhoz, megkérdeztem mi történt, hogyhogy végül velem jött haza. Azt mondta a spanom nem tudott eleget tenni az igényeinek, és most egy igazi férfire van szüksége.


Valószínű, jobban lehorta spanomat mint kellett volna, de akkor engem nagyon beindított, és elég jót keféltünk, mondjuk azt éreztem hogy nagyon jól csúszik lent a lány, kicsit mondhatni "lucskos" volt.

2018. jún. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én vagyok a lány, közvetlen egymás után dugtak meg, vagyis átadta az egyik a másiknak a stafétabotot aki a barátnőmet dugta. Én 18 voltam, ők 19-20 talán.
2018. jún. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Kb 10másodperc. Én dugtam popsiba,haver punciba a csajt. Aztán cseréltünk.
2018. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Milyen nagy buszkeseg ket hulyegyerek uritolyukanak lenni hogy aztan rajtad nevethessen a fel varos..
2018. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!