Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő, ha fiatal nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha fiatal nőként ki akarom élni magamat, ameddig jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Ha megöregszem úgy sem fogok kelleni senkinek...

Nem leszek se fiatal, se feszes, se vonzó.


Mit gondoltok erről a hozzáállásról, elítélendő?


2018. jún. 7. 23:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Sejteni lehetett, hogy triggerelni fogod a 30+ os nőket ezzel a kerdesfeltevessel 😂
2018. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
62%
Ha az en ferjemmel eled ki magad,akkor jol lecsaplak mint a taxiorat!!!
2018. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Azért számíts rá, hogy valószínűleg nem egy "kiélős" egyéjszakásban kapsz olyat, hogy beleremeg a lábad. Nem is értem ezt honnan vetted. A pasikat ilyenkor főleg a saját kielégülésük érdekli. De még ha foglalkozna is veled, akkor sem ismer, nem tudja hogy neked pontosan hogy jó.


Az meg, hogy csak azért kellhetsz valakinek mert szép feszes tested... Nem irigylem az önbecsülésedet.

Nem az elítélendő, hogy jól akarod érezni magad és épp ez tesz boldoggá, hanem az indok szomorú ami miatt csinálod. Én a helyedben elgondolkodnék hogy két menet között érdemes lenne meglátogatni egy pszichológust is. Biztos van más értéked is ami megfogja a pasikat azon kívül, hogy hamar szétteszed a lábad

19l

2018. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem elitélendő,de akinél már 30 évesen nem kezdeményeznek,az bizony k urva ronda,és nyilván az volt 20 évesen is.
2018. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, sőt, én nem a korod hanem a szemléleted miatt találnálak izgatónak... Akárhány éves is légy
2018. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!